Wpis z mikrobloga

@Ragnarokk: pewnie, lepsza jest argumentacja - trenerem tylko kuwa Guardiola a na prezesa Perez. Polska piłka za czasów Bońka zrobiła progres zarówno organizacyjny jak i sportowy i to jest fakt. Jego prezesura ma minusy, ale polska piłka jest postrzegana o wiele korzystniej z nim na czele to raz. Dobral sobie znakomitych ludzi typu Sawicki czy Koźmiński to dwa, którzy robią zajebista robotę w zwiazku. Po trzecie miał pomysł na Nawałke, to
@OsgnistyRydwan Spoko, dajmy szanse. Może Kuba w wieku 42 lat zlapie trzecią młodość. Albo zawodnicy z jego byłych klubów okażą się talentami na miarę Messiego. Nie mogę tego wykluczyć. A i Brzeczek pokaże coś więcej niż jeden sezon w Płocku w naszej smiesznej lidze, bo wcześniej to jego kariera to raczej nie było pasmo sukcesów. Rozsądek podpowiada mi, że ni #!$%@?, taki ze mnie zalosny malkontent, któremu nie podoba się że niezłe
@Ragnarokk: chłopie brzęczek zagrał DWA mecze!!! Być może Kuba nie powinien grać w nich bo jest bez formy, ale zbyt dużego wyboru na skrzydłach to nie ma...
Tak jesteś malkontentem bo po dwóch spotkaniach marudzisz, eliminacje dopiero w marcu. A do Bońka też się #!$%@? bo taka twoja natura widocznie
@mannoroth: chyba sobie żartujesz? Zmiany w CLJ, w #!$%@? duże wparcie ze strony PZPN dla inicjatyw skierowanych do łebków typu z podwórka na stadion itd. Nie zapominaj, że obecne pokolenie, które wchodzi do reprezentacji miało po 12-13 lat jak Boniek zostawal prezim i kompletni się z tobą nie zgadzam w kwestii szkolenia. Kolejna sprawa jest napływ "naszych" do serie A. Czy ty naprawdę sądzisz, że bez wizerunku Bońka w polskiej piłce,
Organizacyjnie co się zmieniło? Nic.


@mannoroth: No to nieźle, że organizacyjnie nic się nie zmieniło jak zaraz po objęciu przez Bońka stołka udało się zaoszczędzić w PZPNowskiej kasie wiele milionów właśnie dzięki reorganizacji. Te wszystkie wasze oskarżenia o to, że nic się zmieniło tylko PR jest lepszy bierze się przede wszystkim z niewiedzy. Szkoda strzępić ryja.