Wpis z mikrobloga

Kto zamówił album ZEUSA - TO POMYŁKA po singlu Like Ra, który wszyscy zjechali, że Zeus się skończył?


Kto wiedział, że to prowokacja i że Zeus go nie zawiedzie, bo podoba mu się wszystko co wypuścił, a czekał na nową płytę 3 lata?


Kto wpadł w euforię jak otworzył pudełko z płytą, wyciągnął wlepki, przypinki, breloczek i płytę i zobaczył, że pod spodem jest jeszcze druga płyta ZEUS. NIE W FORMIE?


Komu uśmiech nie schodzi z japy przez cały dzień, bo jego idol wrócił w pięknym (truskulowym) stylu ?


#rap #polskirap #muzyka #zeus #feels #wygryw
JEST-SUPER - Kto zamówił album ZEUSA - TO POMYŁKA po singlu Like Ra, który wszyscy zj...

źródło: comment_WywABBhn4rnDw1iRz5KrmXY5XkjtryMU.jpg

Pobierz
  • 9
@JEST-SUPER: do „Zeus. Nie żyje”, było zajebiście, mam wszystkie płyty i obskakiwałem wszystkie koncerty, teraz z singli były przebłyski, ale jutro sprawdzę czy to bardziej materiał z EPki „Winda na 5” czy kontynuacja „Jest super”
@nacker: tak, ale ciężko powiedzieć czy to nie tylko w preorderze. Dzisiaj jest premiera. Musisz zobaczyć czy pisze że jest płyta + bonus

@ZdenerwowanyBialorusin: to jest oczywiste, mi ten numer jest dosyć obojętny, bo z jeden strony fajny przekaz, tylko nie siedzi mi forma, w jakiej rapuje

@bartush: ciężko to zakwalifikować szczerze mówiąc. Na pewno nie kontynuacja "Windy", bo to była EPka w ramach ciekawostki, dla fanów, nie reprezentującą