Wpis z mikrobloga

@Acrivec czemu? Q Ameryce Południowej to co drugie auto i skuter czy tuk tuk świecą się jak choinka i wszystko git jest.


@derincon: Brazylia to państwo teoretyczne. Ludzie okradani i mordowani na środku ulicy w biały dzień. Policja przeżarta korupcją, polityka zarządzana przez mafię.

Tak jest wszystko git.
@Acrivec ja mówię, że jak zrobisz z auta choinkę to nikogo to nie obchodzi i nie dostaniesz mandatu. Byłem w Brazylii dwa lata temu, fakt że w kilku miejscach i w río się czułem mega bezpiecznie jak tak i w pozostałych miejscach gdzie byłem. #!$%@? pewnie tam mieszkać.
@Acrivec akurat o takie #!$%@? niepowinno się robić problemów a zająć poważnymi rzeczami. Peru tonie w smieciach, nawet na blogu zrobiliśmy wpis, jak chcesz poczytać daj znać wyślę na pw, żeby nie było krypto reklamy.
@Acrivec: ale powiedz ze było tak dlatego ze jeździli na sygnale. A tutaj nikt z w.w nie ma takiej możliwości

Jeśli nie na sygnale to radiowóz i karetka to auto jak każde inne wiec o co ci chodzi? Traktujesz normalny radiowóz jakos specjalnie? Xd
@Acrivec: i radiowóz jest pojazdem uprzywilejowanym tylko na sygnale.

Poza ta sytuacja to normalne auto. Jak znajdziesz jeden z w.w przykładów używających sygnałów to będę pierwszym który to potępi

Póki co piszesz jak Janusz którego ktoś wystraszył jak #!$%@? 120 przez zabudowany bo on jezdzi szynbko ale bezpiecznie xddd
@martwy_kotek: Premier niepublikujący wyroków trybunału konstytucyjnego, 100 pożarów składowisk i śmietnisk, posiedzenia sejmu przypominające operę mydlaną (kiepską w dodatku), system sądownictwa zablokowany, ogólnopolski strajk policji, służby zdrowia, nieporadność w sprawach zagranicznych - tupolew, nordstream, brak wsparcia europarlamentarzystów dla polskich firm zaskarżających inne europejskie firmy o zakazane praktyki handlowe... no można wymieniać dniami i nocami.
@martwy_kotek: Osobę jadącą 120 na zabudowanym bym wsadził profilaktycznie na 5 lat do więzienia. Rozróżniam pojazd uprzywilejowany (sygnały świetlne oraz dźwiękowe) od pojazdu służb niebędącym pojazdem uprzywilejowanym. Nie mam siły 50 razy pisać tego samego, więc zakończę odpisywanie teraz.