Wpis z mikrobloga

@cz4rnyy: ale co on miał w głowie robiąc te dodatki? Przecież to wyglada katastrofalnie. Na dodatek całe to oświetlenie było włączone podczas gdy nikogo nie było w aucie. Nawet mrugające światełka. Wieś jak się patrzy i uważam, że trzeba być totalnym motoryzacyjnym bezguściem aby coś takiego zrobić...


@tejotte: Kompletnie nie rozumiesz ironii w jakiej gość to robi :)
@Acrivec:

Wiesz skończony kretynie jak skończyło się w Rosji kupowanie karetek przez oligarchów?

Nikt w Rosji nie zjeżdża jak karetka jedzie. Nikt nie myśli, że jedzie ratować życie. Wszyscy myślą, że to kolejna tłusta dupa jedzie taksówką omijając korki.

Usuń konto i nie wracaj.


Przecież pogotowia sprzedają swoje karetki, każdy może kupić jak jest sprzedaż xD w średniej kupiliśmy poldasa karetkę i wydachowaliśmy go na torze xD

jedyne czego nie miał
@WydajnaJednostkaIndywidualna: Można też srać na środek dywanu w salonie, nikt tego nie zabrania. A jednak robienie tego byłoby głupie.

Wykorzystanie takiej karetki do dachowania na torze nie jest problemem. Problemem jest kupno jej i używanie jej w ruchu publicznym. Służby bezpieczeństwa mają być rozpoznawalne, budzić szacunek (i nie mówię tu o szacunku typu całuję stopy panie władzo) i być pewnymi podporami. Robienie takiego cyrku niczego dobrego nie robi.

A to że
Ewentualnie myślę, że pod nieprzepisowe oświetlenie też by podeszło, ale się nie znam więc mogę się mylić


@notedeagle: Mylisz się. Stojąc na parkingu może sobie mrugać i świecić do woli. Jeśli nie używa tego podczas jazdy, to nikt nic mu nie może zrobić ¯\_(ツ)_/¯

Chyba ma oddzielny akumulator na te wszystkie bajery.


@tejotte: ledy ciągną prądu tyle co nic ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ciekawi mnie legalność
Pobierz
źródło: comment_r7rp4LeBo2IbpMDcLPABHMO7btRPWT6Y.jpg