Wpis z mikrobloga

#ciekawostkizestulejki

Czym jest hipergamia kobiet i dlaczego jej istnienie jest potrzebne ?

Jak mówi Wikipedia Hipergamia (1.1) dobieranie przez kobietę partnera życiowego o pozycji społecznej wyższej lub co najmniej podobnej do swojej[1]; dobieranie partnerów tej samej lub wyższej rangi przez samice ssaków[2]

Wielu mireczków redpillowców pisze o hipergamii w negatywny sposób, jako coś złego lub okrutnego.
Prawda jest taka ,że ewolucja zaprogramowała kobiety w taki sposób aby UNIEMOŻLIWIĆ słabym jednostkom płci męskiej reprodukcje. Z punktu widzenia całego gatunku jest to działanie korzystne ponieważ pozwala odsiać z puli genetycznej najsłabsze jednostki, które nie mają nic do zaoferowania przyszłym pokoleniom.
Odsiani zostają więc
- ludzie brzydcy
- nieprzystosowani społeczenie
- niscy
- biedni
- z brzydką mordą
- o niskim IQ
Najlepsze w tym wszystkim jest to ,że działa to poza świadomością kobiet. One niekoniecznie muszą sobie zdawać sprawę z istnienia takiego mechanizmu. Dlatego podświadomie oceniają negatywnie osoby których geny są słabe.

Hipergamia pozwoli w przyszłości na stworzenie idealnego społeczeństwa w którym nie będzie złych jednostek - tak więc jest to efekt pożądany i oczekiwany

#przegryw #stulejacontent #tinder #rozowepaski #niebieskiepaski #redpill
  • 97
  • Odpowiedz
  • 1
@Hans_Olo Tak, bardziej chodziło mi o to, że ewolucja działa od tych ~200 tysięcy lat istnienia homo sapiens, a kobiety mają cokolwiek powiedzenia od góra 200, więc powoływanie się na ewolucję w tym wypadku to beka xD.
  • Odpowiedz
Nie, bo dalej będą istnieć słabe kobiety. Jak mamy stworzyć idealne społeczeństwo to powinno działać w obie strony.


@maxkowal: No wiedziałem, że zaraz któryś wyskoczy, że ma być równość

Macica nie równa się benis.

Kobieta może urodzić jedno dziecko na 9 miesięcy a facet może chodzić i zapładniać do woli, tak szybko jak mu z powrotem stanie kutacz. Dlatego usunięcie powiedzmy 20% kobiet z puli ruchających wyraźnie zmniejszy zdolności reprodukcyjne społeczeństwa,
  • Odpowiedz
ewolucja zaprogramowała kobiety w taki sposób aby UNIEMOŻLIWIĆ słabym jednostkom płci męskiej reprodukcje.


@a_ja_wole_rogale: Dlatego zacofane, ciapate rasy bez żadnych osiągnięć cywilizayjnych, naukowych rozmnażają się jak króliki, a rasa biała wymiera w zastraszającym tempie?

W samej afryce w tym wieku lat ma przybyć co najmniej 4 miliardy ludzi. Tymczasem biała rasa ma ujemny wskaźnik demograficzny.

Gratuluję sukcesu ewolucyjnego kolorowym...
  • Odpowiedz
@a_ja_wole_rogale: nie zapominaj, że nie jesteśmy już prymitywnym społeczeństwem, tylko naprawdę wysoko rozwiniętym i w kontekście, szczególnie, reprodukcji, liczą się również inne cechy. Weź chociażby pod uwagę fakt, że bycie ładnym, wysokim, umięśnionym facetem to cechy, które są fajne dla oka kobiety, ale z tego związku nie zbudujesz. Jeśli takiemu facetowi w głowie będzie jedynie ruchanie nowej laski co tydzień, to oczywiście, seks będzie, ale z antykoncepcją, więc dziecko się nie
  • Odpowiedz
@Defter: na tinderach i innych miejscach do poznawania przez neta ma znaczenie. W realu również jako karzeł będziesz zlewany przez płeć piękną

Tak w ogóle normiku to bym powiedział ,że wymagania względem facetów znacznie wzrosły, kiedyś po prostu wystarczyło być facetem i mogłeś bzikać a dziś trzeba się napajacować
  • Odpowiedz
@a_ja_wole_rogale ale przecież pieniądze w życiu można dostać od rodziców. Firmę i dom też i mimo że nasze możliwości intelektualne nie pozwoliły by nam cokolwiek osiągnąć to zajmujemy wyższą pozycję...

...inny przypadek urodzi sie w biednej rodzinie... Będzie mu ciężko w życiu ale trud rozwija... Zmusza do rozwoju... Taka osoba skończy studia, dorobi się małego domu, małej firmy wszystko małe ale zdobyte nie podarowane... Mimo wszystko zgodnie powyższa logiką zajmować będzie niszy
  • Odpowiedz