Wpis z mikrobloga

#ciekawostkizestulejki

Czym jest hipergamia kobiet i dlaczego jej istnienie jest potrzebne ?

Jak mówi Wikipedia Hipergamia (1.1) dobieranie przez kobietę partnera życiowego o pozycji społecznej wyższej lub co najmniej podobnej do swojej[1]; dobieranie partnerów tej samej lub wyższej rangi przez samice ssaków[2]

Wielu mireczków redpillowców pisze o hipergamii w negatywny sposób, jako coś złego lub okrutnego.
Prawda jest taka ,że ewolucja zaprogramowała kobiety w taki sposób aby UNIEMOŻLIWIĆ słabym jednostkom płci męskiej reprodukcje. Z punktu widzenia całego gatunku jest to działanie korzystne ponieważ pozwala odsiać z puli genetycznej najsłabsze jednostki, które nie mają nic do zaoferowania przyszłym pokoleniom.
Odsiani zostają więc
- ludzie brzydcy
- nieprzystosowani społeczenie
- niscy
- biedni
- z brzydką mordą
- o niskim IQ
Najlepsze w tym wszystkim jest to ,że działa to poza świadomością kobiet. One niekoniecznie muszą sobie zdawać sprawę z istnienia takiego mechanizmu. Dlatego podświadomie oceniają negatywnie osoby których geny są słabe.

Hipergamia pozwoli w przyszłości na stworzenie idealnego społeczeństwa w którym nie będzie złych jednostek - tak więc jest to efekt pożądany i oczekiwany

#przegryw #stulejacontent #tinder #rozowepaski #niebieskiepaski #redpill
  • 97
  • Odpowiedz
@a_ja_wole_rogale: #!$%@?. Czy ze związku dwojga pięknych ludzi ZAWSZE wychodzi piękno? Nie. Często jest nawet na odwrót. Gdyby było inaczej już dawno wyeliminowanoby spermairzy i beciaków ze społeczeństwa a tu patrz, tysiące lat doboru naturalnego a przegrywy dalej mają się dobrze. Już pomijając fakt że słabe jednostki dobierają się w pary, najlepszy przykład - tiger i kobra, więc gadasz od rzeczy.
  • Odpowiedz
@a_ja_wole_rogale niestety teoria całkiem z dupy. Tzn. hipergamia istnieje, ale, jak większość instynktów została daleko w tyle za rozwojem społecznym. Wystarczy spojrzeć na statystyki porównujące wykształcenie do ilości posiadanych dzieci, iq do ilości posiadanych dzieci, iq do wieku inicjacji seksualnej, iq do wieku zawierania małżeństw i temu podobne. Z każdego takiego badania wynika, że im ludzie głupsi tym wcześniej i chętniej się rozmnażają.
  • Odpowiedz
@a_ja_wole_rogale: Tylko że kryteria doboru zmieniają się nawet w przeciągu kilku dekad, dlatego "kiepskie" geny też muszą przetrwać i natura zawsze to zapewnia. Takie eugeniczne wysrywy były już tyle razy obalane naukowo, że szkoda mi na to czasu.
  • Odpowiedz
@Canova: rozmnażają się ale rzadziej i jeśli przyrost naturalny wśród przegrywów jest ujemny z czasem zostaną oni wyeliminowani
@Januszer: jw + kiedyś też była masa przegrywów i przestali oni istnieć. Dzisiejsze przegrywy to potomkowie ludzi którzy nie byli przegrywami ale wraz z postępem stali się o wiele gorsi niż najlepsze jednostki w społeczeństwie co oznaczało ich degradację do kasty przegrywów i konieczność eliminacji z puli genów
@Hans_Olo: czyli ,że
  • Odpowiedz
@a_ja_wole_rogale: zdefiniuj gorsze. Jeszcze 50 lat temu czarny był z definicji gorszy, dzisiaj was na nich cipy swędzą jak nigdy. W trzeciej rzeszy Żyd i Polak byli gorsi. Czy to było dobre dla ich puli genów? Żyd i Polak przetrwali.
  • Odpowiedz
@Hans_Olo: Gorsze czyli coś poniżej średniego poziomu pod pewnymi względami.

W trzeciej rzeszy Żyd i Polak byli gorsi. Czy to było dobre dla ich puli genów? Żyd i Polak przetrwali.

a przypadkiem nie zostały te narody porządnie przetrzebione? Zresztą nie doszło tu do ewolucji tylko rewolucji i ludzie zostali wybici ideowo a nie poprzez naturę

@buddychrist: jeśli karyna jest 9/10 a pani z doktoratem 1/10 to właśnie o tym piszę.
  • Odpowiedz