Wpis z mikrobloga

Jak układać sobie naukę z #duolingo?

1. Co dokładnie oznacza w prawym dolnym rogu (aplikacja) ikonka z hantlami?
2. Czy mam najpierw przerobić wszystko na samej górze (w moim przypadku podstawy i wyrażenia) a dopiero potem przechodzić do jedzenia, zwierząt, liczby mnogiej i tak dalej?
3. W tej chwili mam poziom 4 'Podstawy 1 i 2". Jaki jest najwyższy a właściwie ile ich jest?

#angielski #angielskizwykopem #naukaangielskiego
petrelli30 - Jak układać sobie naukę z #duolingo? 

1. Co dokładnie oznacza w prawy...

źródło: comment_gyEH0y0L1XqcnCu8ptZYJaqxmYjHRCiW.jpg

Pobierz
  • 6
@petrelli30:
1. Trenowanie "najniższych" umiejętności. Tych które są na ekranie najwyżej. Może to być jedna umiejętność lub kilka na raz
2. Ja to robiłem tak że dopóki nie był złoty ten wyżej to nie schodziłem niżej. I cały czas starałem się żeby wszystkie wyżej były złote
3. W angielskim nie wiem - w szwedzkim to inaczej wygląda.
@jakuba94 Odnośnie punktu drugiego, chyba mówisz o starej wersji sprzed wprowadzenia koron? Teraz lekcje robią się złote po osiągnięciu 5 poziomu i z tego co wiem, nie tracą tego złota z czasem.
@petrelli30 sama jeszcze do końca nie ogarniam tego nowego systemu. Ale nabijanie każdej lekcji na 5 poziom na pewno będzie dość monotonne i przez to męczące. Może warto nabić 2 lub 3 poziom, iść dalej i do poprzednich lekcji regularnie wracać? Ja na razie robię sobie tylko powtórkę z języka, które już całe kiedyś na duolingo przerobiłam, więc chyba nie będę najlepszym doradcą. ( ͡° ʖ̯ ͡°)