Wpis z mikrobloga

Dzień dziewiąty - 9/30.

Jako że catering się skończył i sam gotuję, będę teraz podawał jadłospis.

Jedzenie:
Śniadanie - jajecznica z boczkiem. 52B, 54T, 2W
Obiad - biała kiełbasa, kabanosy, pomidor i troszeczkę musztardy (specjalnie brałem małowęglowodanową). 49B, 77T, 11W
Kolacja - keto naleśniki ze śmietaną 15B, 52T, 5W

Kalorie - 2200 kcal
117B, 190T, 17W

Trener powiedział że trochę mniej białek rano powinienem. Ogólnie dziś z kalorycznością lekko przesadziłem, ale biorąc pod uwagę siłownię, raczej dalej jestem na deficycie. Jadłospis na jutro już lepiej przygotowany.

Siłownia:
Wersja A, pod okiem trenera dziś, zwiększyłem ciężar na niektórych ćwiczeniach, ale zmniejszyłem liczbę powtórzeń, bo siła spadła troszeczkę, a grunt to technika, więc lepiej bym zrobił 2-4 powtórzenia mniej, ale poprawnie, niż więcej ale niepoprawnie.

Samopoczucie, zdrowie i inne
Mniejsze zmęczenie niż wczoraj. Mimo że pije ponad 3l wody dziennie, to gardło suche przez klimę i będę musiał syropek łykać przez jakiś czas ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Użyłem dzisiaj paska do badania ketonów w moczu, tym razem wynik wysoki.

Standardowo - Jakieś pytania, sugestie itp. śmiało piszcie. Jeśli się podobało i chcesz czytać więcej, obserwuj tag #tehwinnaketo lub na czarno jeśli nie chcesz tego widzieć.

#keto #mirkokoksy #dieta
  • 14
dokładnie, gotuj kilka porcji od razu, do 5 dni można przechowywać w lodówce bez problemu. Ja robię po 3 porcje do lodówki bo więcej pod rząd mi się przejada. Część porcji możesz mrozić.

@iamtehwin co to za naleśniki? Daj przepis.
@epic_25: Nabiał może powodować wysoki wyrzut insuliny. U zdrowego człowieka chyba tak się nie dzieje, ale warto też pamiętać, że łatwo jest przesadzić z kaloriami jedząc np. żółty ser - jeden plasterek to strasznie maaaaałoooo ;)