Wpis z mikrobloga

Co ten mój #niebieskiepaski to ja nawet nie xD
W skrócie: byliśmy ze sobą 4 lata i się rozstaliśmy na prawie dwa, od niedawna znowu się spotykamy. Dzisiaj rano padło pytanie, którego trochę się obawiałam a mianowicie, ilu facetów miałam przez całą tą "przerwę".
Odpowiedziałam zgodnie z prawdą, bo raz że przecież nie byliśmy wtedy razem a dwa, to przecież powinien się cieszyć, że się wyszalałam i teraz będę żoną idealną (tak, poruszaliśmy temat ślubu bo chcemy zamieszkać razem)
A raczej chcieliśmy XD Bo to co się #!$%@?ło trochę zaburzyło mi światopogląd ¯\_(ツ)_/¯
Oczywiście zadałam mu to samo pytanie i padła znacząco mniejsza liczba, ale nie chciałam żeby mu było przykro więc powiedziałam, że mogę mu policzyć góralkę razy dwa i do tego współlokatorkę jako półtorej XD


Jaki z tego wniosek? Niebiescy nie potrafią przegrywać z różowymi ( ͡ ͜ʖ ͡)

Naprawdę tego nie rozumiem, byłam z nim szczera, zresztą chyba wiedział co się robi m.in na #erazmus ( ͡° ʖ̯ ͡°) Lepiej było kłamać? Teraz chcę tylko jego przecież, przeszłość to przeszłość, mnie jego ex dupy nie obchodzą : /
Nie odzywa się przez cały dzień, a teraz dostałam sms pic real. :<
Teraz mi źle, kupił nam tydzień temu wycieczkę do Rzymu i nie wiem jak to naprawić ://
#przegryw #logikaniebieskichpaskow #logikarozowychpaskow ? #zwiazki
źródło: comment_rv1lKvHxgR1NoCL7UupZHtl547upTKeu.jpg
  • 323
@KinderCzekolada: rzym to brudne i zatłoczone miasto. poza tym włosi to głupia nacja. więc nic straconego.
poza tym twój facet jest widocznie ciut #!$%@?:
- pchać się w ten sam związek po raz drugi?
- pytać o przebieg?
- dąsać się, bo miał nadzieję, że powiesz "ohh nikogo, czekałam na ciebie mój książe"
- próbując naginać rzeczywistość zwalaniem "winy" na koleżanki

innymi słowy - chodźmy się poruchać a jego zostaw tam
@KinderCzekolada:
Uznam, że to nie fake i powiem, że zarówno w przypadku kobiet, jak i mężczyzn, 17 partnerów seksualnych w dwa lata to obrzydlistwo. Tzn. nikomu bym nie zabroniła, ale też nigdy bym się z taką osobą nie związała. Ale ktoś może mieć na to inny pogląd, oddzielić seks od uczuć, no i cóż, jego sprawa. Jeżeli niebieski ma z tym problem, to trzeba to uszanować.
@Semargl twój wywód jest debilny jak lato z radiem. Wg ciebie całej sytuacji jest winna kobieta, która dwa lata wcześniej zaczęła być wolna i ani w głowie jej nie było ,że kiedykolwiek się zejdzie ze swoim byłym. Twoja logika jest dziwką