Wpis z mikrobloga

Co ten mój #niebieskiepaski to ja nawet nie xD
W skrócie: byliśmy ze sobą 4 lata i się rozstaliśmy na prawie dwa, od niedawna znowu się spotykamy. Dzisiaj rano padło pytanie, którego trochę się obawiałam a mianowicie, ilu facetów miałam przez całą tą "przerwę".
Odpowiedziałam zgodnie z prawdą, bo raz że przecież nie byliśmy wtedy razem a dwa, to przecież powinien się cieszyć, że się wyszalałam i teraz będę żoną idealną (tak, poruszaliśmy temat ślubu bo chcemy zamieszkać razem)
A raczej chcieliśmy XD Bo to co się #!$%@?ło trochę zaburzyło mi światopogląd ¯\_(ツ)_/¯
Oczywiście zadałam mu to samo pytanie i padła znacząco mniejsza liczba, ale nie chciałam żeby mu było przykro więc powiedziałam, że mogę mu policzyć góralkę razy dwa i do tego współlokatorkę jako półtorej XD


Jaki z tego wniosek? Niebiescy nie potrafią przegrywać z różowymi ( ͡ ͜ʖ ͡)

Naprawdę tego nie rozumiem, byłam z nim szczera, zresztą chyba wiedział co się robi m.in na #erazmus ( ͡° ʖ̯ ͡°) Lepiej było kłamać? Teraz chcę tylko jego przecież, przeszłość to przeszłość, mnie jego ex dupy nie obchodzą : /
Nie odzywa się przez cały dzień, a teraz dostałam sms pic real. :<
Teraz mi źle, kupił nam tydzień temu wycieczkę do Rzymu i nie wiem jak to naprawić ://
#przegryw #logikaniebieskichpaskow #logikarozowychpaskow ? #zwiazki
źródło: comment_rv1lKvHxgR1NoCL7UupZHtl547upTKeu.jpg
  • 323
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@KinderCzekolada dla mnie nie ważne że czy to baiy czy nie ale sorry skoro w ciągu dwóch lat miałaś 17 pocieraczy to nie ma #!$%@? szans żebyś była z nim. Nie ma. Nie chciałbym nawet z Tobą rozmawiać gdybyś mi coś takiego powiedziała. Sorry ale to tak jak z piciem facet się nachla i jest tragedia Ale jak laska się nachla to jest upadek człowieka.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@M4711: prychlem, jesteś zajebisty gościu. :D Ok to idziemy, 17 Alf szmaci, beta płaci. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ja już sobie wyobrażam wasza rozmowe, ile miałeś lasek podczas przerwy no 4, a Ty ile kolesi? 17... ale słuchaj każdą z tych lasek policzę Tobie razy 4 to będzie prawie równo. ( ͡ ͜ʖ ͡) Nice b8 m8, ale jeżeli to prawda to
@KinderCzekolada: Oi #!$%@?, normicka kobieta przez 2 lata czyli 24 miesiące może mieć 17 partnerów PODKREŚLAM PARTNERÓW czyli nie wiadomo ile razy się ruchała
A ja człowiek dystyngowany, świadomy świata i niestety też niebezpieczeństw jakie związane są z przygodnym seksem, przez 24 lata swego życia czyli ponad 288 miesiące włożyłem penis do 0 słownie zero cip. Nawet nie żałuję bo strach pomyśleć gdzie wsadzało #!$%@? tych 17-stu normików
@KinderCzekolada: > Zresztą 25 lat i trochę ponad 20 partnerów to nie jest jakaś zatrważająca liczba.

Chciałem odpowiedzieć na ten wpis z pełną powagą a potem wpadłem na to zdanie i poczułem baita ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ale załóżmy że to nie jest bait.
Czyli, czysto hipotetycznie zakładając że swojego pierwszego partnera miałaś w wieku 18 (nie wliczam dziecinnych miłostek za gówniaka) to wychodzi na to że
@KinderCzekolada: wiadomo, że bait bo wręcz wzorowy czas i temat na post ale...

tym sposobem się różowe uczą by się nie przyznawać ;) Współczuję gościom, kiedy takei coś wychodzi bo praktycznie trzeba wtedy zerwać tylko zajmuje czasu przyznanie się, że nie ma innego wyjścia.

Dlaczego? Bo z tyłu głowy siedzi, że się jest takim super facetem, dba się, słucha, przytula, jest się oparciem i traktuje się poważnie itd. - kiedy inni
@KinderCzekolada: Nic się nie przejmuj, mam dla ciebie wypróbowane rozwiązanie. Musisz z nim się spotkać na neutralnym gruncie w jakiejś knajpce na mieście i spokojnie porozmawiać. Zacznij od "small talk", a następnie powiedz, że widzisz jaki jest problem i chciałabyś o tym porozmawiać, żebyście to między sobą wyjaśnili, po czym swobodnie użyj sprawdzonego wzorca:

źródło: comment_PDGnOhzyEeGCwyHqjBi1nXvb735JBojo.jpg
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.