Wpis z mikrobloga

Pijcie ze mna kompot Miraski, ale taki nie za slodki ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Wskoczyłem na moją założoną wagę i zalożony body fat.

185 cm
88kg
13% bf

Teraz dwa miesiące trzymania wagi i lekki trening, żeby organizm się zaadoptował i odpoczął, a potem wjeżdzam na masę i celuję w 95kg przy 12% bf.

Startowałem ze 123 kg rok temu.

Dużo biegania i marszów, fbw i dieta #lowcarb 2000-2500 kcal. Przy okazji dużo fakapów po drodze i cheat weeków, ale konsekwentnie wracałem do ustalonych zasad i w końcu udało się zejść do planowanej wagi.

Także nie ma co się zalamywac jak będziecie na diecie żreć jak świnie przez tydzień. Byle tylko ten tydzień nie przedlużyl się do miesiąca, czy dwóch. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#dieta #mikrokoksy #odchudzanie #chudnijzwykopem #chwalesie
  • 13
@PioPi0: no 5 lat temu mialem taki wynik, więc w końcu po latach pracy w gastro i melanzowania, gdzie #!$%@? 35kg, udało mi się wrócić do życiówki, a nawet ją poprawić, bo wtedy było 88kg i 14%bf z tym, że wtedy mniej restrykcyjnie podchodziłem do suplementacji i diety.

Teraz cel jeszcze bardziej się #!$%@?ć ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Może na brzuchu trochę zostało, ale do ogarnięcia ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Mack_Lanegan: Dawaj fotke :) Mam ten sam problem - 188cm wzrostu, start ze 126kg, potem 118kg i start #lowcarb, teraz 115.5kg i kontynuje #lowcarb... Chcialbym dojsc powoli gdzies do 90kg - jestm raczej "grubej" budowy i nie wyobrazam sobie siebie wazacego 80kg ;)