Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mirek 24 lvl here. Ponad 2 lata temu poznałem swoją dziewczynę, a od prawie roku jesteśmy razem. Ona jest ode mnie starsza i już obeznana w seksie. Ja nadal jestem prawiczkiem. Już od samego początku związku zaczęliśmy się do siebie dobierać. Na naszej trzeciej randce zobaczyliśmy swoje nagie ciała. Obecnie jesteśmy na etapie, kiedy spróbowaliśmy wielu rzeczy, ale nie było jeszcze #benizintocipuszka. A nie było głównie z mojego powodu... Około pół roku temu, gdy się ze sobą bawiliśmy o mało jej nie zerżnąłem, tak bardzo jej pragnąłem, ale nie byłem pewny czy ona tego chce. Jak się później okazało, bardzo chciała. Gdy teraz pomyślę, że mielibyśmy się ze sobą kochać to ogarnia mnie strach. Nie wiem czy się sprawdzę, czy w kluczowym momencie dam radę, czy jej będzie przyjemnie i będzie po wszystkim zadowolona... Na tą chwilę zaspokajam ją poprzez patelnię i z tego, co się dzieje i mi po wszystkim mówi to jest bardzo zadowolona. Gdy ją o to pytam to cały czas powtarza, że zrobimy to, gdy będę gotowy...
Mirki, poradźcie coś, żeby podbudować pewność siebie w tej sferze! Nie chcę jej zawieść i naprawdę bardzo chciałbym się z nią kochać...

#podrywajzwykopem #seks #zwiazki #zycieseksualnemirkow #niebieskiepaski #rozowepaski

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Zkropkao_Na
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla młodzieży
  • 10