Wpis z mikrobloga

@FKSSM: Aaa, bo tobie o tą stronkę chodzi, myślałem, że o oglaszamy24, bo tam też raz udało mi się bezproblemowo kupić ʕʔ
Na tej stronce kupowałem Marlboro goldy oraz ld i było wszystko spoko. Ostatnio kupowałem około miesiąca temu i żadnych problemów nie było, napisz mi jak zamówisz czy nadal są takie dobre, bo niedługo mi się skończą i chyba znów od nich zamówię.
  • Odpowiedz
Odradzam zamawiania papierosów przez stronę https://papierosy24.com/. Spezedajacy po dokonaniu zamówienia wysyla numer konta na niejaką Agatę Okońska Numer rachunku: 61 1560 0013 2010 8506 9000 0001 po czym wcale sie odpisuję na maile. Mimo tego ze nie odpisuję na wiadomości nadal przyjmuje zamówienia z innych kont mail czy tez innych kont złożonych na ich stronie. Zwykli oszuści którzy czekają na WASZE pieniądze. Sprawę powinno sie zagościć tylko gdzie?
  • Odpowiedz
@Nataniel18: 517717762 dzwoń i pytaj co teraz ma, już kilku użytkowników wykupu od niego kupowało i było ok. Wysyła za pobraniem z sprawdzeniem zawartości paczki, więc jak coś nie tak to po prostu nie płacisz.
  • Odpowiedz
@Nataniel18: Sprawa jest oczywista co do oszustwa i zgłoszeń. Możesz się zasłaniać nieświadomością lub celowym wprowadzeniem w błąd (tudzież nie doczytałeś, że klient na papierosy24.com napisał elaborat o pakowaniu fajek w sposób pomagający uniknięcia kontroli celnej), żeby sprawę zgłosić do prokuratury. I sam doskonale wiesz, że jest to dość kuriozalne - niczym - paser zgłasza oszustwo w wykonie złodzieja. No nie da się ... Są jednak metody na takich oszustów (tak,
  • Odpowiedz