Wpis z mikrobloga

@Arluen: zwykła 3 czy M3? A4 też zwykłe czy jakieś S/RS4 lub coś innego jeżdżącego lepiej niż zwykłe? Dopytuję, bo będę szukał czegoś, co potrafi skręcać a nie tylko przyspieszać na prostej ale nie jest hothatchem a nie bardzo mam kiedy objeździć wszystkie modele dla porównania.
Giulia ma 13st obrotu kierownicy na 1st koła i to czuć jak się prowadzi :) Jedynie promień skrętu przy manewrowaniu na parkingu jest metr mniejszy od tankowca :D


@Arluen: to coś tego typu teraz mam (tylko skręca lepiej) i bardzo chciałbym zostać przy tym uczuciu, jak jeżdżę samochodem, który tego nie ma, to mam wrażenie, że jadę wanną ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@advert: you made my day :D
@xetrov: To musisz się umówić na jazdę testową. Jedyny mankament do szybszej jazdy to agresywne esp, którego nie można wyłączyć. Ale za to prawdopodobieństwo wylądowania w rowie maleje :)
@Arluen: na razie zdążyłem tylko Stingera i Megane 4 RS objeździć, w takim tempie wyjdzie lift albo nowy model zanim dojdę do Alfy i dlatego zastanawiam się nad przesunięciem jej wyżej na liście ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@xetrov: Alfa wydaje nowe modele z częstotliwością co 8 lat to wyrobisz się :D Ja wsiadłem i zakochałem się, tylko nie wsiadaj do foteli innych niż veloce :)