Wpis z mikrobloga

Fakty:

Backend:

PHP 4/5/7
Symfony (1.0, 1.2, 1.4, 2, 3, 4), Propel 1 (2 też róznic nie ma wielkich, ale niegdy nie kodowałem) Doctrine 1 i 2, PHPUnit, SQL, MySQL, PostgreSQL, SQLite, SOAP, REST, JSON-RPC
Mogę ogarnąć dowolny Framework taki jak Zend, czy Laravel, a nawet śmierdziący CodeIgniter, którego bym sam napisał lepiej po pijaku*.
*Yii nie napisałbym nawet po pijaku tak nim gardzę.
Znam też wzorce projektowe inne niż MVC, Singleton i Factory
Wiem co to zasrane CQRS, Event Sourcing, serverless, anemiczne encje i inne badziewie, którego nazw lub skrótów już teraz nie pamiętam
i żałuję, że kiedykolwiek poznałem.

Frontend:

JavaScript, jQuery, Prototype, HTML, CSS, Bootstrap
Moge się nauczyć ReactJS albo NativeScripta, ale nie #!$%@? nie dam sie #!$%@?ć w NodeJS albo Angulara

CleanCode (praktycznie 100%), KISS, DRY, OOP SOA
Event Driven Programming, a nawet Service Oriented Event Driven Workflow Design
DDD (a kto to #!$%@? stosuje w 100%??? Stawiam flaszkę)
TDD (pokaż jak to robisz zawsze i stawiam kolejna flaszkę)

CVS, SVN, GiT
Znam Jire, Confluence, BitBucketa i GitLaba
Continous Integration, Continuous Delivery
PHPStorm, Netbeans, Eclipse i nawet Notatnik
Odmawiam pracy na Applach - *Windows* i *Linux* mogą być.

Na Codility zrobiłem kilka zadań na 100%, kilka na 60%, a reszty nie ruszałem tak głupie i zbędne były testując moje skille pod kątem pracy w SpaceX lub NASA
Nie znam Pakietu Office i nie zamierzam poznawać, za to umiem pracować w SCRUMIE

Szukam pracy we Wrocławu bez zbędnego #!$%@? - miliona rozmów i zadań kwalifikacyjnych. Wchodzę cały na biało i koduję z resztą zespołu jak tylko mi pokażecie, gdzie stoi ekspres do kawy i którego idioty nie można obrażać bo będzie #pszypal.

Tylko poważne oferty
#programowanie #programista15k #wroclaw #pracait
  • 20
  • Odpowiedz
@lesne-pesto: Dlaczego byś nie chciał? Cóż takiego w moim wpisie świadczy źle o mnie (pomijając język jakiego użyłem)

@SpeedFight: pff, a tablica jest obrotowa, czy muszę wykręcać ze ściany?
Jak taki cwaniak już jesteś, to wyjaśnij bez zaglądania do wyszukiwarki - tak uczciwie - czym różni się Mapper od Assemblera ()
  • Odpowiedz
JavaScript, jQuery, Prototype, HTML, CSS


@pan_tarantula: js w której wersji? Znasz nowe specyfikacje? CSS i HTML też wiele nie mówią. Pamiętaj że ubieganie się o pracę nie polega na wymienieniu jak największej ilości akronimów, a tak naprawdę wiele tu nie napisałeś
  • Odpowiedz
DDD (a kto to #!$%@? stosuje w 100%??? Stawiam flaszkę)


@pan_tarantula: Dupa Drive Development zawsze na propsie. Nie napisałem ani jednego skryptu, który choć przez moment nie posiadał console.log("dupa");
  • Odpowiedz