Wpis z mikrobloga

Połowa znajomych ma mnie za homofoba. Dlaczego? Kumpel, którym znamy się dość długo zrobił coming out. W rozmowie na osobności, powiedziałem mu, że jak chce to niech sobie będzie, ale dłużej kontaktu nie będziemy utrzymywać. Tak jeszcze mu powiedziało kilku znajomych. Powiedział, że rozumie i tyle. Reszta zaczęła nas wyzywać od homofobów, zaścianku, czasami nawet gorzej. Jakieś wpisy na facebooku czy prośby lub groźby, żebyśmy przeprosili owego byłego kolegę XD. Powiedzcie mi jak to jest, że temu koledze w żadnym stopniu to nie przeszkadza, a bandzie klakierów już tak? Na czym to polega?

#lgbt #homoseksualizm #bekazpodludzi
  • 76
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@putinex: Nie wiem jak inni, ale ja mam to szczęście w życiu, że nie mam styczności z kałem innych ludzi. Więc wciąz twierdzę, że widywanie się z takim znajomym nie stoi na przeszkodzie do kumplowania się, acz jeśli OP ma co do tego inne zdanie to szanuję. Wciąż jednak czekam na propozycje realnego zarażenia się czymkolwiek poprzez przelotny kontakt z osobą homo.
  • Odpowiedz
@Mendyt: gościu jest cały czas taki samy nic się nie zmienił, ty zrywasz znajomość przez uprzedzenia. Jakbyś był ogarnięty to by ci się lampka w głowie zaświeciła w stylu"Hmm spoko koleś przecież, nie jest taki jak twierdzą łyse neandertale i księża, może oni p------ą głupoty" ale nie po co lepiej się dziwić że cię traktują tak jak się zachowałeś xDDD
  • Odpowiedz
Powiedzcie mi jak to jest, że temu koledze w żadnym stopniu to nie przeszkadza


@Mendyt: jezeli komus nie przeszkadza ze zrywacie znajomosc to znaczy ze jestes naprawde c-----a osobą. Tak wiec bym sie zastanowił nad gloszeniem takich rzeczy radosnie.
A homofobem jesteś, to jest fakt, opis. Jak ktos mowi, ze biala/czarna/x rasa jest lepsza od innych to jest rasista. Taka jest definicja
  • Odpowiedz
@Shatter: zbanowanego trolla to po pierwsze, po drugie porównywać orientację do bycia g---o artystą, serio nie ma o czym rozmawiać z tobą jak widzę XD
  • Odpowiedz