Wpis z mikrobloga

Połowa znajomych ma mnie za homofoba. Dlaczego? Kumpel, którym znamy się dość długo zrobił coming out. W rozmowie na osobności, powiedziałem mu, że jak chce to niech sobie będzie, ale dłużej kontaktu nie będziemy utrzymywać. Tak jeszcze mu powiedziało kilku znajomych. Powiedział, że rozumie i tyle. Reszta zaczęła nas wyzywać od homofobów, zaścianku, czasami nawet gorzej. Jakieś wpisy na facebooku czy prośby lub groźby, żebyśmy przeprosili owego byłego kolegę XD. Powiedzcie mi jak to jest, że temu koledze w żadnym stopniu to nie przeszkadza, a bandzie klakierów już tak? Na czym to polega?

#lgbt #homoseksualizm #bekazpodludzi
  • 76
  • Odpowiedz
  • 1284
@Mendyt: znajcie się x miesięcy/lat dogadujcie się, nie miejcie problemów żadnych, dowiedz się, że on jest gejem, zerwij kontakt XD
  • Odpowiedz
@putinex: musisz być trollem, nie wierzę, że są ludzie którzy w coś takiego wierzą xD Jestem ciekawa tych chorób i tym w jaki sposób można się nimi od "takich" ludzi zarazić :D
  • Odpowiedz
@nothanks: Nie jestem autorem tamtego postu, ale chociażby przy udzielaniu pierwszej pomocy, gdzie odsetek osób zarażonych HIV wśród homoseksualistów to ok. 7%.
  • Odpowiedz
@nothanks: No zobacz jesteś facetem, czasem masz ochotę na innych facetów. Jednak wszyscy w ogół mówią z pogardą o każdej innej opcji od hetero. Nagle jeden ze znajomych przyznaje się otwarcie do bycia gejem, inni mówią do niego że spoko cały czas jesteś moim ziomkiem. Wirus homo obecny w twoim organizmie zaczyna się rozwijać w zawrotnym tempie i coraz trudniej jest ci go kontrolować, aż w końcu upadasz i robić loda
  • Odpowiedz
@Mendyt: A ja się wychylę i przyznam Ci rację. Co prawda zupełnie nie ogarniam czemu to jest dla Ciebie tak ważne, ale skoro tak to prawidłowo zamknąłeś temat. Lepiej być szczerym i zakończyć taką znajomość, ten gościu powinien poszukać sobie lepszych przyjaciół. Mój były wyoutował się w wieku 26 lat i jego znajomi (pesudointeligenckie, liberalne banany) udawali, że wszystko jest w porządku. Tylko przez przypadek coraz rzadziej proponowali wspólne wyjście na
  • Odpowiedz
@putinex: hahaha piękne. WZW przenosi się tylko przez krew, więc musiałbyś z takim gościem mieć faktycznie bliskie kontakty, więc jak mniemam troll :)
@Mendyt: tutaj też musi dojśc do kontaktu z krwią, czyli np musiałbyś mieć przecięte usta i pan z HIV tak samo.
  • Odpowiedz