Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Chcialabym uslyszec opinie bo juz nie wiem czy przesadzam czy nie. Czy to jest normalne ze facet w zwiazku rzuca teksty o tym jak fajnie byloby z młodszą o kilka lat (miedzy nami jest rok różnicy) albo ogladajac film gada o tym, jak fajnie byloby posuwac bohaterke. Moze ja jestem przewrazliwiona bo bylam do tej pory w jednym zwiazku, ktory trwal 7 lat ale okazalo sie moj juz byly mnie zdradzal. Zle sie jakos czuje z tymi tekstami. On mowi ze to zarty ale ja jakos nie gadam o tym, ze jakis niebieski na ulicy na fajna klate i chcialabym zeby mnie wyruchal. Kiedy planowalismy wakacje to tez jego super zarty byly o podrywie innych lasek. Czy moze to ja przesadzam? Nie chce tez byc zolza, ktora sie o wszystko przypieprza.
#zwiazki #logikaniebieskichpaskow

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Nie siedź w domu w ferie i w wakacje
  • 54
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

OP: @ruok poczytaj komentarze, niektorzy sami tu przyznaja ze tak gadaja. Nie mam zamiaru byc wielka ksiezniczka ktora nagle z nia na dzien rzuci kogos bo tak. Pogadam z nim i tyle. Na pewno nie bede odrazu wariowac bo oprocz tego co tu napisalam o jego tekstach to on akurat zachowuje sie jak bardziej zaangazowany w nasza relacje.

Zaakceptował: Eugeniusz_Zua}

  • Odpowiedz
OP: @BudziGlod nie sądzę ze jestem zapchajdziura. To on w wiekszosci organizuje nasze spotkania, przedstawil mnie rodzicom po 2 miesiacach razem, widzimy sie jakies 5 razy w tygodniu a czasami nawet codziennie, odwozi mnie codziennie z pracy, gotuje . Jesli wedlug ciebie tak sie traktuje zapchajdziure to nie wiem jak w takim wypadku traktuje sie kobiete o ktorej mysli sie powaznie.

Zaakceptował: Eugeniusz_Zua}

  • Odpowiedz
ŚwieckaŻona: .

Czy to jest normalne ze facet w zwiazku rzuca teksty o tym jak fajnie byloby z młodszą o kilka lat

Nie, to nienormalne. D--a go boli, że się starzejesz, a on chciałby młodszą. Poszukaj kogoś dojrzalszego bo, może to nie jebnie, ale masz zagwarantowaną toksyczną atmosferę w związku przez najbliższe kilka lat. Pomyśl czy warto marnować swoje życie na kogoś takiego.

Zaakceptował:
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: a może jak człowiek powiedz mu to? Nie jesteście w związku m.in. dla tego żeby być dla siebie? Powiedz co Ci leży na sercu i jeśli on nie traktuje ciebie poważnie to ty go też przestań traktować poważnie... ehhhhhh jakiś random co nigdy nawet nie dotknął dziewczyny daje ci rady. Wystarczy tylko minuta logicznego myślenia
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Facet albo nie ma rozumu, albo szacunku do Ciebie. Z czasem będzie sobie pozwalał na coraz więcej, aż zgubisz poczucie własnej wartości. Długo jesteście ze sobą? Jedno jest pewne, nikt życzliwie do Ciebie nastawiony nie mówiłby takich rzeczy, zwłaszcza jeśli zwracałaś mu już wcześniej uwagę.
  • Odpowiedz