Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Chcialabym uslyszec opinie bo juz nie wiem czy przesadzam czy nie. Czy to jest normalne ze facet w zwiazku rzuca teksty o tym jak fajnie byloby z młodszą o kilka lat (miedzy nami jest rok różnicy) albo ogladajac film gada o tym, jak fajnie byloby posuwac bohaterke. Moze ja jestem przewrazliwiona bo bylam do tej pory w jednym zwiazku, ktory trwal 7 lat ale okazalo sie moj juz byly mnie zdradzal. Zle sie jakos czuje z tymi tekstami. On mowi ze to zarty ale ja jakos nie gadam o tym, ze jakis niebieski na ulicy na fajna klate i chcialabym zeby mnie wyruchal. Kiedy planowalismy wakacje to tez jego super zarty byly o podrywie innych lasek. Czy moze to ja przesadzam? Nie chce tez byc zolza, ktora sie o wszystko przypieprza.
#zwiazki #logikaniebieskichpaskow

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Nie siedź w domu w ferie i w wakacje
  • 54
  • Odpowiedz
To zależy jaki on jest. Osobiście zdarzało mi sie rzucać takimi tekstami (no, na pewno nie takimi jak ty wymieniłaś, to już jest niesmaczne) np jak wychodziłem ze znajomymi na piwo to mówiłem, że na dziwki i koks, ale z takim przekąsem i sarkazmem, żeby nie było żadnych dwuznaczności. Albo jest z niego jakiś rogacz albo strasznie nieokrzesanego bolca sobie znalazłaś. Może spróbuj na początek poprosić go o nie gadanie takich rzeczy,
  • Odpowiedz
AgresywnyŁobuz: Nie przesadzasz. Daj mu zdecydowanie do zrozumienia, że Cię nie bawią takie teksty, wręcz bolą. Może i ma taki humor, jego poprzednie dziewczyny to bawiło, nie wiem... W każdym razie nie ma co robić pochopnych ruchów. Ale jeśli jasny komunikat do niego nie dotrze, wtedy może i bym zareagowała ostrzej tak jak proponują wyżej.

Zaakceptował: Eugeniusz_Zua}
  • Odpowiedz
@ruok: ale ty wiesz ze ona tutaj nie napisala ile razy on tak gadal? Rownie dobrze mogl po razie czyli daje to jakies 3 komentarze i tak samo nie wiesz ile sa ze soba. Jesli np rok i 3 komentarze w ciagu roku to naprawde zajebiscie duzo
  • Odpowiedz
@Piotero1

Mam to gdzieś, jakby mój facet tak powiedział to bym po prostu wyszła i nie wróciła.

Jakbym ja tak powiedziała on wywaliłby mnie z mieszkania.

Tak się nie traktuje drugiej osoby. Po prostu nie mówi się takich słów. W sumie nawet dziwne jest tak myśleć imho
  • Odpowiedz
  • 5
@AnonimoweMirkoWyznania

To zacznij tak gadać jak on. Działa uwierz mi. Foch z drugiej strony murowany. A potem to albo zasotuje albo będziecie sobie równocześnie dosrywac jak to dobrze z kimś innym. Jak to będzie na wesoło z uśmiechem to pół bidy. Jak ze złością to cienko.
  • Odpowiedz