Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Chcialabym uslyszec opinie bo juz nie wiem czy przesadzam czy nie. Czy to jest normalne ze facet w zwiazku rzuca teksty o tym jak fajnie byloby z młodszą o kilka lat (miedzy nami jest rok różnicy) albo ogladajac film gada o tym, jak fajnie byloby posuwac bohaterke. Moze ja jestem przewrazliwiona bo bylam do tej pory w jednym zwiazku, ktory trwal 7 lat ale okazalo sie moj juz byly mnie zdradzal. Zle sie jakos czuje z tymi tekstami. On mowi ze to zarty ale ja jakos nie gadam o tym, ze jakis niebieski na ulicy na fajna klate i chcialabym zeby mnie wyruchal. Kiedy planowalismy wakacje to tez jego super zarty byly o podrywie innych lasek. Czy moze to ja przesadzam? Nie chce tez byc zolza, ktora sie o wszystko przypieprza.
#zwiazki #logikaniebieskichpaskow

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Nie siedź w domu w ferie i w wakacje
  • 54
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Zależy w jaki sposób to mówi. Zapewne dla żartu i po to, żeby się droczyć. Też mi się zdarzało podobnymi tekstami rzucać, ale dziewczyna nie miała nic przeciwko, często się też odgryzała. Ciężko stwierdzić kto tutaj przesadza bez całego obrazu sytuacji, ale jeśli ci to przeszkadza, to po prostu mu to powiedz a nie lecisz do internetów
  • Odpowiedz
BliskaBabcia: Miałam takiego faceta. ‚Mialam’ mówi już jak to się zakończyło. Co innego mieć do siebie dystans i nie brać takich ‚zartow’ do siebie, a co innego być bombardowaną chamskimi i prostackimi uwagami o innych kobietach. I tak, mój nie bez powodu tak się oglądał za innymi i mnie porównywał - były pierogi na boku. U mnie gorzej, bo bylismy małżeństwem. Wmawial mi przez lata, ze to ze mną jest problem,
  • Odpowiedz
@ruok zmartwie cie ale to zw twoj facet ma zakaz mowienia o innych laskach nie znaczy ze w.myslach ich nie ocenia i mu sie nie podobaja. to ze milczy o tym przy tobie.nie znaczy ze jest niewiniatkiem. moj facet moze ze mna o wszystkim pogadac. o cyckach innej laski tez.
  • Odpowiedz
@River_Song: Nie widzisz różnicy między tym, ze ktoś bombarduje laske tekstami o ruchaniu innych lasek, a stwierdzeniu tym, ze jakaś dziewczyna jest ładna? Ja często oglądam z moim chłopakiem głupoty typu top model i sobie rozmawiamy, ze ten przystojny, ta ma fajne ciało itp., ale notoryczne teksty o tym jak fajnie byłoby uprawiać seks z inna łaska są przesada.
  • Odpowiedz
@River_Song

W myślach że pomyśli że ktoś jest atrakcyjny spoko. Albo jak razem obgadujemy pary czy dziewczyny też ok. Ale od razu marzyć o seksie z kimś obcym?

Ale widziałam kiedyś co oglądał przed naszym związkiem i po prostu ja tak wyglądam. Więc głównie ocenia tak moje klony. ( )
A uważa że mam typ urody z kraju, który blisko nie jest więc w Polsce
  • Odpowiedz