Wpis z mikrobloga

@Kosciany: gdyby mi teraz ktoś tak zrobił z rodziny i wiedziałbym, że nie ma kija w ... to przerwałbym imprezę kazał klęknąć parze, nakreślił krzyżyk na czole wziął mikrofon i odmówił jakaś modlitwę, ewentualnie odśpiewał barkę.
No ale niestety nie będzie mi to dane, prawie cztery lata po ślubie. Eh kiedy to zleciało.
większość raczej woli jak w takim wydarzeniu od początku do końca uwaga skupiona jest na młodych


@rzaden_problem: a jak ktoś tańczy lepiej od pana młodego albo w wodzirejskiej zabawie w karaoke zaśpiewa tak że wszystkim szczeny opadną, to też jest faux pas?

zawsze myślałem że na weselu świętuje się szczęście państwa młodych i generalnie chodzi o to, żeby się tym szczęściem dzielić. nie sądziłem, że ktokolwiek podchodzi do tej okazji jak
@r__k: No ale ja tu widzę 3 laski w identycznych sukienkach i 3 facetów w identycznych garniturach, nawet buty takie same. Gdzieś się tak ubiera parę młodą i świadków czy co? xd
@Kosciany jak by mi ktoś takie coś na moin weselu odjaniepawlił to osobiście #!$%@?ł bym gościa czymkolwiek pod ręką, a później kazał wracać reszcie do zabawy.