Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Wielu z was myśli ze penis w pochwa jest wyjściem z przegrywu. Moze i tak, ale to malutki procent, wszystko zależy od charakteru. Ja np byłem przegrywem typu kuc 60kg. w szkole poznałem dziewczynę tez typu kuc, były słynne segzy czułem sie lepszy od innych, pózniej nawet ściąłem włosy i przytyłem. Myślałem "hej wyszedłem z przegrywu". Nic bardziej mylnego. Samotna matka wychowała mnie na grzecznego chłopca, który nie umie odmawiać i chętnie wszystkim pomaga (najgorsze cechy XXI wieku) teraz ta dziewczyna typu kuc jest juz normalna loszka, jesteśmy po ślubie, mamy po 25 lat. Jestem pantoflem. Jej matka to lekomanka, #!$%@? sie w chwilowki które teraz ja spłacam, no bo jak teściowej nie pomoc. Gdyby teść sie dowiedział to najpierw by ją zabił a potem zszedł na zawał.
Pracuje ponad 200h w miesiącu za 10zl/h, do tego dwie roboty z doskoku na boku żeby to jakoś ogarnąć. Oczywiście bez wykształcenia bo pracować zacząłem juz przed matura. O tym ze segzy od kilku lat to 2-3 razy po kilka minut w miesiącu chyba nie muszę wspominać nie?
Dlaczego tego nie rzucisz w cholerę Mirku?
I co zrobię? Umiem tylko jeździć autem. Mieszkam w malutkim mieście 12k mieszkańców. Zostało mi jeszcze jakieś 50k do spłacenia. Nie wiem nawet czy kocham jeszcze żonę bo im jest starsza tym bardziej przypomina swoich rodziców których nienawidze. Zreszta swoje własne przywary tez ma. Po rozwodzie pewnie zostałbym z niczym bo nawet auto na teścia stoi. Tzn kredyt bym miał.
"Ucieknij z nią, jak sie odetniecie to moze wszystko sie ułoży" No nie da rady bo jej matka ma chory kręgosłup i moze skończy na wózku i trzeba jej bedzie pomagać.
Dlaczego o tym w ogóle pisze? A No dlatego ze nie mam nawet przyjaciela któremu mógłbym sie wygadać. I by was ostrzec. Penis w pochwa nie zmieni was w wygrywow. Rozwijajcie sie, róbcie kasę, bawcie sie życiem. Kształtujcie charakter bo czasy są ciężkie.
#przegryw #zalesie

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla młodzieży
  • 12
@AnonimoweMirkoWyznania: Widzisz, cały myk polega na tym, że to jedna z tych rzeczy, które trzeba przerobić na własnej skórze. Założę się, że z 3/4 prawików wyśmiałaby samych siebie, gdyby w końcu zobaczyli jak w rzeczywistości wyglądają relacje damsko - męskie i że byliby w stanie poświęcić lata pracy i pasje tylko po to, by laska łaskawie rozłożyła przed nim nogi dla seksu, który w sumie nie jest niczym niezwykłym.
Jej matka to lekomanka, #!$%@? sie w chwilowki które teraz ja spłacam, no bo jak teściowej nie pomoc. Gdyby teść sie dowiedział to najpierw by ją zabił a potem zszedł na zawał.


@AnonimoweMirkoWyznania: Sorry, ale moim zdaniem tylko pogłębiasz problem matki swojej żony. Bo tak naprawdę sama pewnie nie odczuła konsekwencji swoich działań. Może niby mówić, że tak wie o wszystkim, ale skoro ktoś za nią spłaca zadłużenie to tak jakby