Wpis z mikrobloga

Aukcja Charytatywna dla chorej córki @robertt1969.
Specjalnie na tą okazje wykonałem nóż którego raczej nie powtórzę - stal W2 z bardzo widoczną linia hamon czyli twarde ostrze i troszkę mniej twardy grzbiet, na rękojeści mający około 15 tysięcy lat ząb trzonowy mamuta, stabilizowany czyli przesycony żywicą co uwydatniło kolory ale tez bardzo wzmocniło dość kruchy materiał.
Oczywiscie do noza dołączona jest ręcznie szyta pochewka.

Licytacja trwa do godziny 20:00 w Niedziele 23 września, wygrany wpłaca kwote tutaj https://zrzutka.pl/pwfh78
Zaczynamy od 1 zł, licytujemy w tym wpisie. Oczywiscie jesli ktos chce wesprzec naszego kolege w nierównej walce z chorobą córki moze wpłacic pare złotych na strone podana wyzej.

Dziekuje wszystkim za udział, osobom chcącym poprzeszkadzać dziękuje troszkę mniej :)

#trollsky #robertt1969 #wykop #pomoc #knifeboners
źródło: comment_lRkl988nIUlf5cRXYNwwg8D3Hp0jslwS.jpg
  • 378
@Trollsky: Trochę słaby pomysł z aukcją tutaj, ale rozumiem że chodziło o duże kwoty które dadzą rozgłos. Przecież to oczywiste że większość licytujących to gimbusy robiące sobie "żarty". Wystarczy wejść na ich profile. Szkoda jak na koniec okaże się, że nic z kwot tutaj zapowiadanych.
@etui64: Masz rację, oczywiście * celebrytą . Dałem się oszukać autokorekcie. Tutaj dowód: https://i.imgur.com/JYPaz8a.png

@Bogu2: Chętnie im pomogę dodatkowo, jeżeli zostanie odkryta przez Roberta jakaś skuteczna metoda - dlatego o nią pytam, bo moi znajomi nie mają kilkuset tysięcy na eksperymenty. Na razie czasem im zrobię zakupy albo pomogę w remoncie.

@Paayor: Ależ ja wierzę, że Paulina jest chora i że faktycznie Robert robi wszystko żeby jej pomóc. W
@mdo30: Masz rację w zasadzie z tym pierwszym zdaniem, chociaż uciąłeś kontekst będący po przecinku, to mogłem to lepiej ubrać w słowa. Jestem ekstremalnie daleko od mówienia komukolwiek jak ma wydawać swoje pieniądze, gwarantuje.

"Nie podoba mi się to, że człowiek który przyszedł tu tylko po pieniądze, a następnie został dzięki pierwszej akcji potraktowany jako członek społeczności, co mogło na wielu osobach wywrzeć wrażenie, że najpierw był członkiem społeczności a dopiero
@robertt1969: Serio proponuję stronę internetową, może blog z postępami, wszystkie rachunki, pełna transparentność. Bardzo dobrze pamiętam akcję z laptopem, transparentność na pewno pomogłaby rozwiać takie wątpliwości.

I rób tak jak pisze @Tomall81 - rób swoje i sie nie przejmuj, na nikogo nie patrz, walcz o zdrowie dziecka. Ja nie chcę w żaden sposób Tobie przeszkodzić, a jedynie wiedzieć.
@Werbel Przecież Robert już powiedział że wrzuci zestawienie więc temat wyczerpany. Po co pisać te elaboraty. Ten wpis jest od pomagania a nie od przeszkadzania. Znajomy na leczenie tej samej choroby wydaje 6k miesięcznie na same leki żeby funkcjonować ledwo jako tako więc widzisz ile warte jest googlowanie prostych haseł i wyciąganie z tego kosztow.