Wpis z mikrobloga

A i jeszcze odnośnie rowerzystów ile ja nerwów przez nich straciłem bo według nich nie mam prawa jechać na rolkach drogą rowerową mimo że zazwyczaj jadę w tempie żwawego rowerzysty, kiedyś mnie jeden nawet kopnął ale to on się #!$%@?ł


@Ratelmidozer: A jaką masz podstawę prawną do poruszania się na rolkach po drodze rowerowej? Kupujesz rolki to jeździj sobie po pustym parkingu albo grzecznie ustępując pieszym.
@TriangulumAustrale: tu mamy trzech rowerzystów ( ͡º ͜ʖ͡º)
@kempa: No już już Beatko, nie mierz wszystkich swoją miarą
@Shmit: @Retoryk: @Przemiana_adiabatyczna: kurczę, jak to typowa blondi, nie wpadłam na to na czas. A jeszcze mam spryskiwacze reflektorów, więc bym ich umyła na cacy ( ͡º ͜ʖ͡º)
@Toszeron: wiesz co, nie robiłabym burzy, gdyby przynajmniej jechali gęsiego.
@dobrzecisiewydaje: Tutaj akurat jest zajebista ścieżka, legendarna kostka, do tego pas łączony dla pieszych i rowerzystów, ciekawe kto będzie odpowiadał za potrącenie na takim pasie jak rowerzysta jadący 30/40 hm/h walnie w Grażynkę, która nagle odbije na chodniku w bok, bo jej słabo było i się kiwnęła. xD

Co prawda sam jestem przeciwko, ale takie gadanie jest równe czepianiu się osobówek kierowców tirów, że oni długo wyprzedzają, "no ale kochane osobóweczki,
@dobrzecisiewydaje: @struga: @Ratelmidozer: Od niedawna jeżdżę dla relaksu na dwóch kółkach w mieście, w którym ścieżek rowerowych jest od groma wzdłuż większości większych ulic. Tylko co z tego, jak są w tak skandalicznym stanie, że po paru kilometrach nie bolą cię dupa ani nogi, tylko... plecy. Takie jak na twoim zdjęciu, z kostki, gdzie każda z nich ma inny poziom i głębokość. Trochę przestałem się więc dziwić rowerzystom, szczególnie
@Kolarzino: No słuchaj asfaltowki tez w wielu miejscach pozostawiają duzo do życzenia, ale jakos musze nimi jeździć jako kierowca samochodu. I chyba lepiej, zeby rowerzysta walnął w Grażynkę 30kmh niż samochód w rowerzystę 90kmh (bo takie tam jest ograniczenie, a znak terenu zabudowanego jest kawałek dalej). No z perspektywy fizyki to chyba mniejsze zło, nie?
@AvantaR: C16/C13, juz było wyżej powiedziane :)
Ale ogólnie tak, bo przez takie buble cykliści nie respektują DDR i wkurzają kierowców.


@deryt: Bardziej się odnosiłem do tego zdania ale bynajmniej nie zarzucam Ci niczego - po prostu nie uważam za słuszne tłumaczenie cyklistów, że nie respektują przepisów bo mają kiepską nawierzchnię.