Wpis z mikrobloga

Heja, wymieniłem sobie pompe paliwa w swojej alfie bo stara była pęknięta i co się okazało, stary wężyk z paliwem kończy się takim kolankiem które jest totalnie wyrobione i się nie trzyma (przekonałem się o tym jak wystrzelił i zrobiła się fontanna z benzyny w aucie). Mam inny który jest sprawny. Nie ma szans ściągnąć starego bez uszkodzenia tego wężyka, a jest to na tyle mało elastyczny materiał że nawet jak go utnę trochę niżej to to drugie kolanko raczej na niego i tak nie wejdzie. Teraz pytanie do majstrów, nagrzać jakoś te końcówkę i wejdzie? Wymieniał to ktoś kiedyś u siebie? Stare widać ktoś na paru tryktach złapał żeby nie odpadało xD #motoryzacja #pytanie #alfaromeo
Xasenaroth - Heja, wymieniłem sobie pompe paliwa w swojej alfie bo stara była pęknięt...

źródło: comment_l11UlD5TcsfRWDTCqtSV209faEK07g9G.jpg

Pobierz
  • 5
@Xasenaroth: sory jeżeli zabrzmiało to agresywnie, nie chciałem Cię urazić. Mój kolega ma profesjonalny warsztat, w którym usuwają instalacje gazowe na pewno mógłbym załatwić zniżkę na taki zabieg gdyby zaszła taka potrzeba. Myślę, że w Alfie też by dało się wyciągnąć to, wtedy byłby wiadomo, że Cię stać.