Wpis z mikrobloga

  • 506
Ale się #!$%@?. Żona dzisiaj trafiła do szpitala w końcówce ciąży. Jesteśmy na izbie przyjęć i czekamy. W między czasie miałem kilka telefonow z pracy, wychodziłem na zewnątrz aby porozmawiać. Co mnie tak #!$%@?? Kobiety, przyszłe matki, które stały przy wejściu i palił jak smoki. Szkoda mi się zrobiło tych nienarodzonych dzieci, już żyją w wielkim trującym środowisku. Gdy dziecko się urodzi, możliwe, że będzie miało problemy zdrowotne, kto za to zapłaci? No my... Powinni kazać płacić bezpośrednio takim osobom za leczenie dzieci.

#sadstory #truestory #logikarozowychpaskow #madki #boldupy #szpital #zdrowie
  • 64
  • Odpowiedz
@soadfan: Mógłbyś tak stanąć obok i udawać przez telefon, że rozmawiasz z kimś z pracy a że jesteś w szpitalu, bo przez to że twoja żona notorycznie paliła podczas ciąży to teraz wystąpiły jakieś powikłania - takie tam pierdzielenie na niby. Ciekawe jakby zareagowały. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@soadfan: niestety nic nie poradzisz na głupotę innych. Moje koleżanki też paliły w ciąży i na moje upomnienia powiedziały tylko "że muszą i nie wytrzymają bez papierowa".
  • Odpowiedz
@soadfan: obecnie lekarze zalecają zmniejszyć liczbę wypalanych papierosów, a nie całkowicie rzucać palenie. dlatego planując ciążę powinno się rzucić palenie, żeby nie rzucać będąc w ciąży. ale... najczęściej palącymi są karyny, które w życiu ciąży nie zaplanują
  • Odpowiedz
  • 91
@rozowatoxa Bzdura i zabobon... W ciąży należy z miejsca rzucić ten syf, a nie ograniczać. Toksyny powinny zostać jak najszybciej usunięte w całości, to trwa tygodniami jak nie miesiącami.

@soadfan: obecnie lekarze zalecają zmniejszyć liczbę wypalanych papierosów, a nie całkowicie rzucać palenie. dlatego planując ciążę powinno się rzucić palenie, żeby nie rzucać będąc w ciąży. ale... najczęściej palącymi są karyny, które w życiu ciąży nie zaplanują
  • Odpowiedz
Jakiekolwiek palenie papierosów to jest jakaś abstrakcja dla mnie xD ktoś wsadził w #!$%@? toksyn w bibułkę a ludzie to jarają mimo, że nie ma to żadnych pozytywnych skutków - żadnych #!$%@?.
Jeszcze ludzie dorabiają do tego ideologię, że np. uspokaja. #!$%@? uspokaja, twój nałóg się o to upomina i dlatego jesteś niespokojny przed zapaleniem
  • Odpowiedz
obecnie lekarze zalecają zmniejszyć liczbę wypalanych papierosów, a nie całkowicie rzucać palenie. dlatego planując ciążę powinno się rzucić palenie, żeby nie rzucać będąc w ciąży. ale... najczęściej palącymi są karyny, które w życiu ciąży nie zaplanują


@rozowatoxa: tak jasne, a wyczytałaś to na facebooku.

skąd się biorą tacy ludzie, jak ty? nie rozmnażaj się proszę.
  • Odpowiedz
Ja jestem ofiarą takiej madki. Paliła w ciąży przez co mam teraz astmę. Nie muszę chyba mówić, że o prawdziwej rywalizacji w sporcie mogę pomarzyć. A jest to ważne w życiu większości mężczyzn. Ba, dla dzieci również, choroba odebrała mi sporą część dziecięcej frajdy. Ale wiecie co jest najgorsze? O paleniu matki dowiedziałem się od siostry (podczas ciąży z siostrą matka nie paliła, przez co czuję się gorszy) a matka jest 100%
  • Odpowiedz