Wpis z mikrobloga

Przeglądam wypok i nie wiem co tu się odjaniepawla...

Widać ostatnio jak użyszkodnicy kręcą bekę z pewnego "wieloryba" w #rolnikszukazony ale chyba nikt nie zadał sobie odrobiny trudu, by podumać trochę nad bohaterką klipu.

Fakt, że dziewczyna nie zareklamowała się zgodnie z prawdą ale nie oceniajcie jej od razu jako jakiejś pierdylniętej, bo może ktoś jej nawciskał kitu że "i tak liczy się tylko co masz w środku i co sobą reprezentujesz a nie to jak wyglądasz bo wygląd to nie wszystko". Może to nie był jej pomysł żeby się zgłosić? Nikt z Was nie wie, jak ona się z tym wszystkim czuje bo w sumie wyszła na idiotkę w telewizji a nie wiadomo czy ktoś jej do tego nie pchnął.

Patrzyłem na klip z nią kilkakrotnie i nie ogarniam ogromu tego potwornego smutku w jej oczach, naprawdę jest mi jej CHOLERNIE szkoda. Wyraz jej twarzy przebija wszystko, niestety nie mogę tego odzobaczyć...

Jeśli ktoś ją zna, niech jej ktoś powie czy napisze "głowa do góry".

Eh...

#feels #przegryw #zalesie #rolnikszukazony #polska #patologiazewsi
s.....s - Przeglądam wypok i nie wiem co tu się odjaniepawla...

Widać ostatnio jak...

źródło: comment_b5VZd7Op5u0JbmFv8D1tgbg3vn3NE1Bx.jpg

Pobierz
  • 68
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@supersonicmikeoftheskies a jakby ci ktoś kazał wskoczyć w ogień i się spalić to byś wskoczył? Głupie gadanie, każda baba wie że faceci to wzrokowce i pierwsze na co to patrzą czy baba nie jest gruba. Proste jak p---------e, dla mnie to ona jest głupia i tyle, nara
  • Odpowiedz
@supersonicmikeoftheskies: Roztyła się, bo w-------a jak świnia i ukrywa to robiąc dziwne zdjęcia. Jedyne, co może pomóc takiemu osobnikowi to zderzenie z rzeczywistością, że jest tłustym wielorybem, a nie klepanie po pleckach, że jest piękna i liczy się wnętrze, żeby w---------a jeszcze więcej. To dorosły człowiek, a nie dziecko. Musi rozumieć konsekwencje swoich wyborów.

Im szybciej dostanie od życia w pysk, nabierze samozaparcia i zmieni tryb życia tym lepiej dla
  • Odpowiedz
nie ogarniam ogromu tego potwornego smutku w jej oczach,


@supersonicmikeoftheskies:
Jak z---------m na siłownię to nikt mnie tam po głowie nie głaszcze, bo mi ciężko i rzygać się czasem chce od tego wysiłku xD, ale grubej baby, która nie potrafi przestać jeść zawsze szkoda.
  • Odpowiedz
@supersonicmikeoftheskies: ja myślę że to było choćby częściowo wyreżyserowane, zaplanowane. Może sami podsuneli jej by tak mówiła i tylko takie zdjęcia z przeszłości dała? A co do jej miny o której mówisz. Ja ją odczytałam tak, że po prostu w trakcie nagrań zrozumiała w co się wpakowała, że rozmowę pociagneli w stronę dezaprobaty zdjęć i już wyobrażała sobie co się będzie dziać w internecie, a że papierki zabraniające zdradzenia szczegółów
  • Odpowiedz