Wpis z mikrobloga

ドリフトのために作成

Dwa tygodnie temu, gdy wrzuciłem tutaj Mazdę RX-7 cabrio, kilkoro Mireczków ubolewało, iż wprawdzie jest to fantastycznie jeżdżące auto, niemniej jednak wygląda średnio i o wiele bardziej woleliby wersję coupe. Osobiście również uważam, że cabrio "dupy nie urywa" jak mawia dzisiejsza młodzież. Tylko raz w życiu widziałem Mazdę RX-7 w naturalnym środowisku, więc szanse na jej ponowne złapanie uważałem za niezmiernie niskie, zwłaszcza w naszym środowisku, zdominowanym przez srebrno-czarne używane rupiecie z RFNu.

Tydzień temu, wracając wczesnym wieczorem w kierunku mieszkania, zupełnie nieoczekiwanie zostałem napadnięty przez ten samochód po raz drugi i było to fantastyczne uczucie. Jestem w stanie wybaczyć nawet te nieoryginalne felgi, bo wyglądają nienachalnie i stylowo. Syciłem swoje oczy jego widokiem przez ponad pół godziny, starając się przy tym nie wyglądać na rabusia, tylko raczej na miłośnika motoryzacji, a że twarz mam niewyjściową, to pewnie i tak okoliczne starsze kobiety przyglądały mi się z podejrzliwością. Poza tym i tak nie zrobiłbym zdjęć, bo mój Xiaomi nie radzi sobie ze zmierzchającym światłem.

Wróciłem na to samo miejsce wczesnym świtem dnia następnego, wystarczająco wcześnie, by zdążyć przed robotą i rozrywkami starszych ludzi, czyli wycieczką na poranną mszę, do niekończącej się kolejki u lekarza lub po jaja na bazar oraz ich wścibskim wzrokiem.

Po więcej informacji o Maździe RX-7 zapraszam do tego wpisu.

#rzetelnafura <- prawdopodobnie najlepszy tag motoryzacyjny na mirko
#samochody #motoryzacja #carboners #carspotting #jdm #jdmboners #mazda
Pobierz DerMirker - ドリフトのために作成

Dwa tygodnie temu, gdy wrzuciłem tutaj Mazdę RX-7 cabrio, k...
źródło: comment_dqBvT4ES2JEqH0sWQ3fDIljGyBXRmcaD.jpg
  • 35
Ja mam Sebringa w cabrio i mogę powiedzieć że to jest to, żadne inne nadwozie nie da tyle przyjemności co cabrio ()

Ale wygląd to też ważna sprawa bo megane ii i taki peugeot 206 w cabrio wyglądają okropnie.

Odnośnie japońskich autek to ostatnio wypatrzyłem Subaru SVX ( ͡° ͜ʖ ͡°) na otomoto i chyba się przejade zobaczyć na własne oczy