Wpis z mikrobloga

@michau92: jeździłem jakiś czas nowym Fordem, 100 koni w dieslu. Demon to nie był, ale w mieście i tak byłem szybszy od 99% ludzi, większość więcej czasu szuka jedynki spod świateł i boi się zakrętu 45 stopni, więc styka.

Niestety, na trasie lipa totalna, do 80 jakoś idzie, ale powyżej to tylko wycie i nic więcej... Choć do wyprzedzania ciężarówek okej, ale do dynamicznego wyprzedzania na autostradzie żeby się zrownac
  • Odpowiedz
@Mamentyu: > Samochody poleasingowe to szroty, zajeżdżone przez pracowników.
Jak słabo się znasz na autach to rzeczywiście lepiej kupić nowe, więc nie będę mówił że wtopiłeś choć uważam że serio trochę sporo zapłaciłeś. Teraz do tego serwisy za sporo hajsu...
Ja tam wolę trochę poszukać, po sprawdzać i kupić poleasingowego. Zresztą po swojego pojechałem 400km bo bliżej były takie same ale w nieco gorszym stanie i słabszym wyposażeniu i na
  • Odpowiedz
@Mamentyu fajnie, graty :)

Zastanawiam się tylko jak oni robią teraz te samochody. Moja 20-letnia skoda diesel 1.9. 90KM pali średnio 5... Zejść nawet na trasie można do 3.4.
Jakie to ekologiczne spalać tyle przy 1.4? :D
  • Odpowiedz
@darek12322: Samochody poleasingowe to szroty, zajeżdżone przez pracowników.


@Mamentyu zależy jakie. Firma kupiła mi samochod w 2015r. W listopadxie go oddaje i dostaje nowy. Samochod ma 3 lata, a byl kupiony z rozszezona gwarancja na 7 lat. Poniewaz moglem go uzywac tez jako prywatny to zrobilem nim niecale 60k. Auto caly czas garazowane, jedyna szkoda to jakis frustrat porysowal drzwi gwozdziem.
Ten samochod bedzie na sprzedaz i jak ktos
  • Odpowiedz
@Mamentyu co to za model? Avensis? Corolla? Jakiś Auris? Nie wiem jak one tam się jeszcze nazywają. Pokaż środek ,co wy macie z tym białym? Naprawdę wam się podoba ten bieda kolor?
  • Odpowiedz
@Mamentyu: Leasing biorą też osoby prywatne, które często nie wykupują samochodu tylko zostawiają salonowi. Takie samochody są najlepszym wyjściem jak ktoś chce kupić w miarę nowy sprawdzony samochód, bo kupowanie samochodu nowego z salonu to jest wyrzucanie pieniędzy w błoto i nikt nie przekona mnie, że tak nie jest :)
  • Odpowiedz
@Mamentyu no jeżeli Ty jeździsz za tirami poza zabudowanym to się w sumie nie dziwię że kupiłeś taki samochód. Ja tam bym na twoim miejscu i tak kupił jakiś za 10-15 tysi, lepszy do takiej jazdy niepotrzebny ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz