Wpis z mikrobloga

@rekoj: ty nie widzisz za co to ciśnięcie? xD w życi mam to że sobie moze przebierać w samcach omega, ktorzy i tak jej nie interesują i to tylko dlatego ze sie urodziła z cyckami. po prostu żenująca postawa z takim odpisywaniem i jeszcze sądzi, że robi dobrze, ze takie odpisywanie zachęca do pisania nowych tematów xD ty tez lubisz jak ci ktos tak odpisuje? serio, niezaleznie czy facet czy baba,
  • Odpowiedz
@fraunber: rzyć tak na przyszłość

właśnie widzę jak masz to w rzyci że odpisujesz na wszystko jak leci i próbujesz wszystkich przekonać do swojego dość słabego poglądu o kobietach, serio widać że nie masz z nimi obycia.
  • Odpowiedz
@rekoj: jak rzyc? nie nie, to cos nie zalicza sie do kobiet. troche wyzszy poziom dojrzalosci emocjonalnej trzeba prezentowac zeby byc kobietą. nie egoistką, nie narcyzem co to ma sie starac o niego, swiat ma sie krecic wokol, a ten NIC OD SIEBIE KUWA NIE WYMAGA. wszyscy maja skakac wokol, a ksiezniczka nic, jeszcze mowia, ze on niech sie cieszy ze w ogole odpisała xD co za frajerzy. jak mozna sie
  • Odpowiedz
@fraunber: to jest normalne odpisywanie, zapytała się też co u niego, czy ty jak ktoś się ciebie pyta co u ciebie odpisujesz że wylizał byś cipe tej osobie XD

ej serio w tym momencie sie zastanawiam czy to zarzutka XD
  • Odpowiedz
czy ty jak ktoś się ciebie pyta co u ciebie odpisujesz że wylizał byś cipe tej osobie XD


@rekoj: przeciez gosciu ja nie komentuje tego co ten typ pisze. to ze on jest dzbanem to jedno, ale to ze ona odpisuje jakies pierdy ktore nie pozwalaja zahaczyc o nowy temat to drugie.

co u ciebie, dobrze, u mnie tez.

nara!

ale nie, ksiezniczka mysli, ze on musi ja teraz ZABAWIĆ.
  • Odpowiedz
@rekoj: czytaj jak ona reaguje na krytyke. mowi, ze facet ma sie starac, facet ma pisac, bo on zaczyna rozmowe. co innego jakby napisala ze spoko, ze moze warto by bylo by zmieniła swoj ton odpisywania, ale nie umie tego zrobic. za wielki wysiłek.
  • Odpowiedz
@filozofujaca_pietruszka: Jestem losową osobą z internetu, więc się wypowiem.
Nie podoba mi się że mirki na Ciebie naskakują i ekstrapolują sytuację, robią zwykłe szambo w sekcji komentarzy. Nie odpisałaś mu specjalnie źle, zawsze mogłaś odpisać po prostu "dobrze". xD Jak na standardy kobiet jesteś w średniej. ;P
Nie podoba mi się, że na dobrą radę odpisujesz, że jest Ci niepotrzebna bo sobie radzisz. Odpowiadanie ogólnikami np. tak/nie to świetny sposób na
  • Odpowiedz
Jak na standardy kobiet


@goldpin: prosze cie... wymagajmy wszyscy od kobiet wiecej, bo to jest żenujące że takie odpisanie uznajesz za bycie na środku skali. to jest poziom ameby. jakby mezczyzna tak odpisał to by był nudziarzem do skali entej, lamusem i tak dalej.
  • Odpowiedz
@fraunber: Doskonale o tym wiem, ale kobiety maja cycki, więc mają władze, albo się z tym pogodzisz, albo będziesz żył samotnie w piwnicy. Lepiej zamiast pisać komentarze na wykopie idź do roboty, zeby zarobić na wspólne wycieczki ze swoją ksieżniczką i na wachę żeby wozić jej dupę. Trochę brutalne, cóż, przynajmniej nie mam okresu, mogę sikać na stojąco i praferuję decyzje podyktowane logiką, a nie emocjami. ¯\_(ツ)_/¯ Jak już znajdziesz sobie
  • Odpowiedz
@cozadauny: ja rucham i nie podchodzę do kobiet jak troglodyta, trochę fantazji i loszki same będą Ci skakać, no ale do tego trzeba trochę ruszyć głową XD


@fraunber: nie rozumiesz o co chodzi z tym staraniem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz