Wpis z mikrobloga

@fraunber: ej stary, a co ona miala odpisac? one maja taki natlok wiasdomosci od frajerow ze jak napisza 1 zdanie to juz +. podrywanie w necie jest skrzywione przez tych beta pajacow ktorzy spamuja do kazdej. to nie u laski lezy obowiazek prowadzenia rozmowy, niech typ sie cieszy ze odpisala i tak ma latwiej.
najlepsze/albo najbardziej niedostepne czyli najlepsze, by nie odpisaly.
ten typ z tindera albo jest 9/10 i
  • Odpowiedz
Zapytał jak mój dzień, podawałam już rożne odpowiedzi, jak np super, byłam na rowerze i na rolkach albo słabo bo cos tam bla bla, większość facetów nie podłapało tematu to po co?


@filozofujaca_pietruszka: ale ktorys w koncu podłapie, a pisząc taki ogolnik jakbys chciała kogos spławic mozna zmarnowac sobie fajna znajomosc. i wcale nie mowie o tym typie

Utrzymuje kontakt z kilko wartościowymi osobami, w tym przypadku jak widać wysilać
  • Odpowiedz
@fraunber: stary, mowie Ci to ja, facet. masz naprawde zle myslenie - ona CI tlumaczy, ja CI tlumacze po co jest tinder (glownie). laaski tam robia przesiew, wybiora najlepszego, nie kazdego, ty bierzesz kazda ktora Ci sie podoba - tym sie to rozni.
przeciez poznaje, pisze z kims jak ma ochote, a nie musi od razu do lozka leciec, przyjaciele tez sa potrzebni zeby cos zrobic. MYŚL ( ͡°
  • Odpowiedz
laaski tam robia przesiew, wybiora najlepszego


@xmajami: skad ona ma wiedziec ze jest najlepszy jak odpisuje mu jakby chciała, a nie mogła. ja to bym wolał w ogole nie odpisywac jakbym miał tak pisac. po prostu nie jestes zainteresowana to nie pisz i hu
  • Odpowiedz
@fraunber: Jestem miłą osobą, odpisuje każdemu,a to że nie zawsze mam czas wysilać się dla każdego faceta no to sory, jakbym miała wymyślać za każdym razem coś super to bym spedzała na tinderze wiekszość dnia
  • Odpowiedz
@fraunber: leże teraz, mało wiesz o życiu, wartości spolecznej.
po zdjeciach mozna powiedziec, czy ktos ma $$$, znajomych, ciekawe zycie, jest dobrym materialem na mezczyzne no i czy wizualnie kreci, a co dopiero dalej.
po Twojej gadce widac ze Ci z babami nie idzie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
,a to że nie zawsze mam czas wysilać się dla każdego faceta no to sory, jakbym miała wymyślać za każdym razem coś super to bym spedzała na tinderze wiekszość dnia


@filozofujaca_pietruszka: ciekawe do ilu w ogole sie wysiliłaś. poza tym to nie kwestia wysilania dla kazdego, bo i tak kazdemu nie odpisujesz. ale jak juz odpisujesz to warto sie posatrac, zeby poszlo to do przodu. no chyba ze nie chcesz...
  • Odpowiedz
po zdjeciach mozna powiedziec, czy ktos ma $$$, znajomych, ciekawe zycie, jest dobrym materialem na mezczyzne no i czy wizualnie kreci, a co dopiero dalej.


@xmajami: jesli wie, to czemu takiemu zajebistemu odpisuje jakby wlasnie zasypiała i chciała go splawic?

po Twojej gadce widac ze Ci z babami nie idzie ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@xmajami: na odwrot. idzie swietnie, ale teraz nie podrywam, wiec
  • Odpowiedz
@fraunber: Odpisuje Ci ostatni raz bo nie mam siły do Ciebie, odpisuje każdemu, ja mam się wysilać? Facet pisze pierwszy to ja mam pałeczkę przejąć? Jak już to zrobił i napisał pierwszy to niech on zainteresuje mnie sobą, jak ja pisze pierwsza to robię wszystko żeby rozmowa szła w odpowiednim kierunku
  • Odpowiedz
@fraunber: nie chciala go splawic lol, moze byla zmeczona, miala ciezki dzien? pelno jakiejs roboty jeszcez? nie chciala wyjsc na latwa? moze chciala zeby sie postraral? moze chciala zobaczycj ak mu zalezy? ... kminisz cos?
  • Odpowiedz
odpisuje każdemu, ja mam się wysilać? Facet pisze pierwszy to ja mam pałeczkę przejąć? Jak już to zrobił i napisał pierwszy to niech on zainteresuje mnie sobą, jak ja pisze pierwsza to robię wszystko żeby rozmowa szła w odpowiednim kierunku


@filozofujaca_pietruszka: xD dobra, za kazdym razem odwracasz kota ogonem by pokazac ze TRZEBA SIE O CIEBIE STARAC TY KSIEZNICZKUNIO TY. roszczeniowa. nic jej nie powiesz, nic nie wymagaj. zyj sobie
  • Odpowiedz
nie chciala go splawic lol, moze byla zmeczona, miala ciezki dzien? w #!$%@? do zrobienia jeszcez? nie chciala wyjsc na latwa? moze chciala zeby sie postraral? moze chciala zobaczycj ak mu zalezy? ... kminisz cos?


@xmajami: kolego przestan bialorycerzowac bo serio bronisz tej ksiezniczkowatej postawy jakby sama miala ci zaraz "dać"
  • Odpowiedz
@fraunber: @przegrany_przegryw: od jak dawna jedziecie na ręcznym? Dawno nie widziałem takiego #!$%@? umysłowego. Frustracja musi was zżerać że atrakcyjna laska może wybierać w mężczyznach a wy nawet nie jesteście brani pod uwagę i jedyne co wam zostaje to ciśnięcie ich po kablu na portalu z śmiesznymi obrazkami XD
  • Odpowiedz
nie wyjsc na łatwą, to pisze takie pierdy na odczepnego ,dobre xDDD zreszta kazda ktora gra kogos kim nie jest jest #!$%@?. a i jeszcze piwkujaca od poniedzialku karyna... w sumie taki poziom. dobrze ze to apka do seksu, bo na zone to idiota by chcial
  • Odpowiedz