Wpis z mikrobloga

A na podstawie czego to stwierdziłes? Zaczyna mnie wkurzać, że jak laska na tinderze to księżniczka, nie rozmawiałam z Tobą, wiec nie oceniaj mnie bez podstaw


@filozofujaca_pietruszka: odpisujesz jak ksiezniczka z kijem... to jak cie traktowac? i jeszcze ktos ci dobrze radzi jak odpisywac by ciagnac dalej rozmowy, a ty foszysz, ze nie potrzeba ci rad. jakbys taka rozmowna byla to bys nie tkwila juz dawno na tinderze. wiekszosc kobiet jest
@fraunber: kolejny... stary, masz lekcje podrywu za free.
Twoj tok myslenia jest zly. wiesz po co one maja tindera, takie wykop konta? po ATENCJE, A T E N C JE. one lubia byc doceniane,c czuc zainteresowanie przez samcow nawet takich co je nie interesuja. po prostu buduja ego. ona ma wywalone co ma mu odpisac, pewnie dawno usunela pare albo zostawila na czarna godzine odpisanie jak bedzie sie jej chcialo z
@fraunber: no to się cieszę, że odpisałam tak jak chciałeś, uwielbiam jak ludzie oceniają innych przez pryzmat paru słów, gratuluje podejścia do ludzi, jak laska nie odpisuje to #!$%@?, jak odpisuje w miły sposób to też #!$%@?, nie będę się wysilać na wymyślanie pokrętnych tekstów do każdego faceta, bo takich wiadomości miałam już wiele
@filozofujaca_pietruszka: wiele wiadomosci w 2 tygodnie. no moze sie zmeczylas juz, wiec teraz foch i nie bedziesz miło odpisywała, ani konkretnie, ani zaczepnie. w ogole krytyki nie umiesz przyjac. jak to ksiezniczki. i nie oceniam cie po kilku slowach, a podejsciu. chu,ty wszystko robisz najlepiej a inni to debile xD

a ze faceci zawsze musza wymyslac jakies teksty, bo na "co tam" sa takie odpowiedzi, to jest jak jest. facet niech
@filozofujaca_pietruszka: tak sie reaguje na krytyke, znowu zjazd na kogos kto ci radzi xD masakra. to tak jak Boni, jadą hejtem w niego, a tne mowi ze to spisek, ze hejterzy sa oplacani, bo nie umie przyjac ze realnie go hejtują xD smieszna jestes, ale w sumie takich jak wy to jest ostatnio wiele. nie wiem skad ten charakter bierzecie, moze za duzo komplementow, mozew dupie sie przewraca, moze za malo
@fraunber: Zapytał jak mój dzień, podawałam już rożne odpowiedzi, jak np super, byłam na rowerze i na rolkach albo słabo bo cos tam bla bla, większość facetów nie podłapało tematu to po co? Utrzymuje kontakt z kilko wartościowymi osobami, w tym przypadku jak widać wysilać się nie musiałam