Wpis z mikrobloga

Witam. Bardzo spodobał mi się pomysł z lekturami, więc postanowiłem go zrealizować. Oczywiście głosujecie na najgorszą. Natomiast jak się przyjmie ta wykreślanka to zapewne zrobię część drugą tej wykreślanki.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Jeśli chcesz być jutro wołany, mozesz kliknąć w plusa lub też zaobserwować tag ---> #wykopowawykreslanka
oba-manigger - Witam. Bardzo spodobał mi się pomysł z lekturami, więc postanowiłem go...

źródło: comment_uvYzKxAOprlozJucpoLBGS0IhxzCrsnt.jpg

Pobierz

Zagłosuj na najgorszą lekturę:

  • Dziady 21.6% (915)
  • Pan Tadeusz 12.4% (526)
  • Zemsta 2.4% (103)
  • Romeo i Julia 5.8% (247)
  • Lalka 9.7% (413)
  • Zbrodnia i Kara 2.1% (89)
  • Chłopi 29.1% (1233)
  • Antygona 6.9% (291)
  • Makbet 3.2% (136)
  • Kamizelka 6.8% (289)

Oddanych głosów: 4242

  • 130
  • Odpowiedz
@oba-manigger: Chłopi?! Serio? Przecież to jest bardzo ciekawa książka, historia wciągająca. Rozumiem, że ktoś nie lubi dziadów, bo pisane wierszem, ale kurde chłopi to prosta powieść. Zachwycacie się Wiedźminem a nie potraficie docenić Chłopów, nie ogarniam (°°
  • Odpowiedz
Dziady miał tę zaletę nad chłopami, że były krótkie i często tylko fragmentarycznie omawiane.
Lalka z kolei to był dramat. Tzn nie był ale był, bo takie telenovelas argentinos jakie to było, to krew zalewa.
Nie wiem z kolei dlaczego Pan Tadeusz ma tyle głosów. Nie za długie, co prawda wierszem pisane może ciężko się czyta ale za to jest zabawne i brzmi całkiem spoko jak się zastanowić. I należy podziwiać, całe
  • Odpowiedz
@Riwethiel: romeo i julia to przy werterze arcydzieło, weter to taki uzalający nad sobą płaczliwy stulej-wykopek. Krótkie to było ale kazda strona to jak sypanie soli do otwartej rany
  • Odpowiedz