Wpis z mikrobloga

Witam. Bardzo spodobał mi się pomysł z lekturami, więc postanowiłem go zrealizować. Oczywiście głosujecie na najgorszą. Natomiast jak się przyjmie ta wykreślanka to zapewne zrobię część drugą tej wykreślanki.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Jeśli chcesz być jutro wołany, mozesz kliknąć w plusa lub też zaobserwować tag ---> #wykopowawykreslanka
oba-manigger - Witam. Bardzo spodobał mi się pomysł z lekturami, więc postanowiłem go...

źródło: comment_uvYzKxAOprlozJucpoLBGS0IhxzCrsnt.jpg

Pobierz

Zagłosuj na najgorszą lekturę:

  • Dziady 21.6% (915)
  • Pan Tadeusz 12.4% (527)
  • Zemsta 2.4% (103)
  • Romeo i Julia 5.8% (247)
  • Lalka 9.7% (413)
  • Zbrodnia i Kara 2.1% (89)
  • Chłopi 29.1% (1233)
  • Antygona 6.9% (291)
  • Makbet 3.2% (136)
  • Kamizelka 6.8% (289)

Oddanych głosów: 4243

  • 130
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@oba-manigger: wszystkie to takie dno, że po przeczytaniu kilku stron trzeba było skończyć na jakimś streszczeniu w necie
w ogóle zmuszanie do czytanie tego syfu to paranoja
jak dobrze, że ten okres życia się skończył i jedyne co pozostało to wstręt do samych tytułów
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@oba-manigger: wy glosujecie chyba za długością, nie treścią
nie wiem co tu siedzi za towarzystwo, jeśli następnym razem nie odpadnie Antygona tylko Dziady, masakra
  • Odpowiedz
@valse: no ale na tym to polega, głosuje się na najgorsze, żeby została najlepsza
chyba, że sugerujesz, że Zbrodnia i Kara jest #!$%@?, wtedy idź wyjdź xD
Dostojewski krul dżungli jak lew król pisarzy, a Zbrodnia i Kara to nadksiążka, o
  • Odpowiedz
szkoda że nie ma tutaj najgorszej lektury czyli "Jądra ciemności" chciałbym zobaczyć jak przegrywa z kretesem


@tchaikovsky: (°°

Arcydzieło literatury światowej, które wywarło niebagatelny wpływ na losy świata kultury wysokiej do tego posiadające wyjątkowo swobodną adaptację w formie Czasu Apokalipsy, która pozwala młodemu człowiekowi zobaczyć, że sedno historii, uchwycone w słowie lub obrazie to nie wkuwane na pamięć z opracowań
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@oba-manigger: Zapomniałeś o arcydziele polskiej literatury, czyli "Nad Niemnem" - książce tak nudnej, że obserwowanie rosnącej trawy i wyścigów okrętów podwodnych są bardziej fascynujące.
  • Odpowiedz