Wpis z mikrobloga

Po miesięcznym eksperymencie normizowania się z kolegą chadem po klubach, pubach i innych tego typu rzeczach, mogę z czystym sercem powiedzieć, że nie dla psa, dla chada to.

Jak przysiadaliśmy się do jakichś lasek, to na dzień dobry zero uwagi w moim kierunku, za to pełne skupienie na koledze i kręcenia loka, eskalacja dotyku itd. Na moje próby reagowały wręcz agresją bym powiedział.

Nie, nie zamulałem.

Mam już dosyć, chyba lepiej nie wychodzić z piwnicy, bo potem czuje się jeszcze gorzej.
Chyba nie oczekuje zbyt dużo, trochę szczerego zainteresowania kobitki moją osobą, uśmiechu na twarzy podczas rozmowy i zobaczyć ten rozpromieniony wzrok, czy poczuć jej dotyk. ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Heh, to już 9 rok, czyli od kiedy zacząłem swoje próby podrywu, jestem traktowany jak powietrze, zawsze już w głowie mi pozostanie mina tej pierwszej, którą chciałem wyciągnąć na spacer żeby porozmawiać.
Twarz wygięta w podkowę jakby ktoś małemu dziecku wycisnął sok z cytryny na język, albo pomachał przed twarzą kupą.

Człowiek ma swoje potrzeby, człowiek nie może ich spełnić, człowiek umiera wewnętrznie,
Nie wiem kurła, niech dadzą chociaż jakiś pierdzielony wyłącznik, żeby nie mieć tego uczucia, to wszystko niszczy jak pasożyt zjada człowieka od środka, ciężko się na czymś skupić, ciężko się czymś cieszyć, ciężko zasnąć, ciężko wykonać pierwszy krok, a co najgorsze - ciężko jest żyć.

Pozdro

#tfwnogf #przegryw
  • 54
@Naxster: Następny co nie czai przesłania tekstu, lub nie doczytał do końca ( ͡º ͜ʖ͡º)

Czaisz, że nawet jak pójdziesz sam i poderwiesz, to one na codzień mają takie pokazy fajerwerków?

Więc jak ją poderwiesz sam, a w klubie nie dałaby Ci szans, bo chady, , to i tak w realu przegrasz po pewnym czasie, bo to nie mogło się udać, skoro w jej głowie fajerwerki,
Czaisz, że nawet jak pójdziesz sam i poderwiesz, to one na codzień mają takie pokazy fajerwerków?


@zawszeSam94: nie mają. Ktoś 9/10 trafia sie rzadko to raz. Dwa, jak zdobycz jest w pazurkach to co innego gdy jest gdzieś tam, wiec jak mają okazję bo sam przyprowadziłeś im chada to atakują. Po trzecie bez dystrakcji możesz nawiązać jakąś relację a wtedy poznany na 10min chad nie będzie wyżej od ciebie.

Poza tym
@zawszeSam94: e tam, kazda potwora znajdzie adoratora. Mam znajomego ktory znalazł chyba pierwsza dziewczyne w zyciu taką nawet 7/10 a jest paskudny, niski i glupi prze XD po prostu musisz trafic na głupszą, a było ciężko bo szukał 24 lata aż mu dane było dotykać kobiete, a pisał do wszystkich dziewczyn w szkole, nawet tych zajętych, typowa stuleja a jednak
@zawszeSam94: Jeśli jesteś z chadem, to na start masz plusa, bo on się z kimś takim jak Ty zadaje. Z drugiej strony może występować tutaj kwestia kontrastu, chad jest "odpicowany", a Ty sama aparycją je odstraszasz. Musisz robić coś naprawdę źle, a może jednak problem leży w Twoim wyglądzie. Masz kuca? "Niestandardowo" się ubierasz? Może pierdoły opowiadasz, przechwalasz się albo coś krytykujesz, a chad po prostu wali zabawną rozmowę i sobie
@zawszeSam94:

Więc jak ją poderwiesz sam, a w klubie nie dałaby Ci szans, bo chady, , to i tak w realu przegrasz po pewnym czasie, bo to nie mogło się udać, skoro w jej głowie fajerwerki, a ona ma do nich łatwy dostęp.


Idealnie to podsumowales
@integrator123: ależ wy macie syndrom oblężonej twierdzy. OP zrobił jedną, może dwie rzeczy źle. To ze jest w #!$%@?, niewygrywalnej sytuacji nie jest jedną z nich.

Człowiek ma swoje potrzeby, człowiek nie może ich spełnić, człowiek umiera wewnętrznie,

Nie wiem kurła, niech dadzą chociaż jakiś pierdzielony wyłącznik, żeby nie mieć tego uczucia, to wszystko niszczy jak pasożyt zjada człowieka od środka, ciężko się na czymś skupić, ciężko się czymś cieszyć, ciężko
@integrator123: OP chce wyrywać w klubie, czyli nastawia się na niekoniecznie konserwatywne, lecz żyjące chwilę laski, które mogą nie mieć czasu zwracania uwagi na jego osobowość, bo skupią się na czymś innym. Sam idzie tam i wybiera najładniejsze i najlepiej ("najubożej") ubrane jednostki, które mają podobne kryteria co do wyboru samców - mają mnóstwo orbiterów, więc wybierają tych naj. Jak już samiec nie jest zbyt urodziwy, to na imprezie musi nadrobić