Wpis z mikrobloga

Wpadłem dziś na jeden z większych #rakcontent jeśli chodzi o #madki - Maja Bohosiewicz - Audrey Hepburn polskiej kinematografii. Na swoim #instagram pokazuję trudy bycia #madka - polecam prześledzić profil.
Ostatnio napisała dekalog SPECJALNIE DLA PRZYSZŁYCH OJCÓW, po tym jak ktoś napisał na to, że ciąża to nie choroba to odpisała mu: Ale twoje upośledzenie już pod nią podchodzi. To jest profil dla kobiet, a nie dla męskich szowinistycznych matołów #logikarozowychpaskow

Ogólnie jeśli mieliście zamiar wieczorem poćwiczyć, a nie macie motywacji - polecam prześledzić jej profil - z zażenowania nie usiedzicie w miejscu.

#gownowpis #stopmakingstupidpeoplefamous #heheszki
magiczna-koszatniczka - Wpadłem dziś na jeden z większych #rakcontent jeśli chodzi o ...

źródło: comment_0kXkrQA7i64jA7wexAMtXN5rw2TpgEVN.jpg

Pobierz
  • 59
@CudMalina: Maja napotyka też dużo problemów jako matka Na moich wakacjach napotkałam kilka problemów. Dosłownie kilka - zaczęła Bohosiewicz.Jaka to tragedia spotkała Maję? Po pierwsze syn jeżdżąc na hulajnodze przewrócił się, córka, która nie umie chodzić chce to robić, aktorka nie może pójść na basen, bo z dwójką dzieci jest to niemożliwe. Poza tym mały Zachary zjadł batona, który został przyniesiony przez obsługę hotelu do pokoju.
@magiczna-koszatniczka: wow, takie rakowe "nakazy"! W końcu to zdecydowanie za dużo wymagać od faceta żeby wiedział gdzie jest wyprawka, potrafił ubrać dziecko, zapewnił partnerce jakieś jedzenie i wodę tuż po porodzie kiedy ona nie będzie w stanie gotować i nie zwalał jej swoich podpitych kumpli na głowę dwa dni po porodzie (alternatywnie nie wybywał do pubu i nie zostawiał jej samej z dzieckiem dwa dni po porodzie).

A potem się dziwią
@Uyak: myślę że tu raczej nie chodziło o to że faceci mają nie czytać o macierzyństwie (w końcu opis skierowany jednak do nich) a o to że przychodzi koleś niezainteresowany tematem, klika, poświęca czas żeby nabazgrać durnoty - po co? No po diabła ma tam w ogóle wchodzić, żeby pohejtować? Zresztą @magiczna-koszatniczka to samo, wchodzi specjalnie na strony dla innego targetu niż on a potem marudzi. Gdzie tu sens i logika?