Wpis z mikrobloga

  • 1456
Siema Mirki, jakis czas temu cumpel opowiedzial mi fajne #coolstory , byl u swojej mamy i sie mu chwalila ze przeszla calego wiedzmina, wiec wchodzi do gry sprawdza postac i rzeczywiscie glowny quest ukonczony tylko akurat postac przeciazona wiec znowudomiasta.exe sprzedac troche zelastwa, doczlapal sie do sprzedawcy i sie okazuje, ze ten go pierwszy raz na oczy widzi, "ze jakis Gerard z Litwy? nie znam". Okazalo sie ze w ekwipunku postaci znajduje sie KAZDY przedmiot znaleziony od poczatku rozgrywki. Mama mojego cumpla przeszla 95% gry spacerkiem. Zloila dupska dzikiemu gonowi niosac 2 tony stali na plecach, a wy co dalej meczycie sie na trudnym poziomie z jakimis customowymi buildami? To sie nazywa hardcore gaming ( ͡º ͜ʖ͡º)
#gry #wiedzmin #truestory #heheszki
pic rel
ps: jak to czytasz cumplu to pozdrawiam ciebie i twoja mame
namzio - Siema Mirki, jakis czas temu cumpel opowiedzial mi fajne #coolstory , byl u ...

źródło: comment_Dx5j40AWmFfkzeTKPjnxiRVodWMvmkM0.gif

Pobierz
  • 53
@namzio: Śmieszna sprawa. Miałem kiedyś podobnie. Jak wszyło Neverwinter Nights to grałem łowcą i w pewnym momencie nałożono na mnie klątwę. Nie znałem wtedy za bardzo angielskiego i ta klątwa spowalniała mnie do właśnie marszu, nie mogłem biegać. Praktycznie całą grę przeszedłem po prostu chodząc po planszy bo nie umiałem zdjąć tej głupiej klątwy. Nadal jednak potrafiłem ocenić grę na 9/10 :)
@namzio:
Mam w pracy dwóch konsolowców którzy przeszli #wiedzmin3 . Dla jednego z nich była to w ogóle pierwsza gra na #ps4 (nie wiem gdzie się gość uchował przez te lata). Postanowiłem wziąć się za nią. Ponad rok temu kupiłem ją na promo na #steam myślę sobie, że sprawdzę co i jak. Zaczął się festiwal rad. Że potrzebne są oleje i eliksiry, a podstawa to jaskółka itd. Na co ja odparłem,