Wpis z mikrobloga

  • 1456
Siema Mirki, jakis czas temu cumpel opowiedzial mi fajne #coolstory , byl u swojej mamy i sie mu chwalila ze przeszla calego wiedzmina, wiec wchodzi do gry sprawdza postac i rzeczywiscie glowny quest ukonczony tylko akurat postac przeciazona wiec znowudomiasta.exe sprzedac troche zelastwa, doczlapal sie do sprzedawcy i sie okazuje, ze ten go pierwszy raz na oczy widzi, "ze jakis Gerard z Litwy? nie znam". Okazalo sie ze w ekwipunku postaci znajduje sie KAZDY przedmiot znaleziony od poczatku rozgrywki. Mama mojego cumpla przeszla 95% gry spacerkiem. Zloila dupska dzikiemu gonowi niosac 2 tony stali na plecach, a wy co dalej meczycie sie na trudnym poziomie z jakimis customowymi buildami? To sie nazywa hardcore gaming ( ͡º ͜ʖ͡º)
#gry #wiedzmin #truestory #heheszki
pic rel
ps: jak to czytasz cumplu to pozdrawiam ciebie i twoja mame
namzio - Siema Mirki, jakis czas temu cumpel opowiedzial mi fajne #coolstory , byl u ...

źródło: comment_Dx5j40AWmFfkzeTKPjnxiRVodWMvmkM0.gif

Pobierz
  • 53
  • Odpowiedz
@namzio: długa to ona nie jest xD
moj stary przeszedł cale call of duty
nie byłoby w tym nic niesamowitego gdyby nie to, że w przedostatniej misji się mnie pyta czy można colta na inna bron zmienić.
  • Odpowiedz
@namzio: nic dziwnego, Wiedzmin 3 jest bardzo prosty. Nawet na najtrudniejszym mozliwym poziomie trudnosci ciezko zginac chociaz raz przez cala gre (tak 100-200h bez smierci). To jest jakis zart.
  • Odpowiedz
@namzio śmiesznie to brzmi, ale ja sam przeszedłem grę w ten sposób. Trzeci wiedźmin chodzi naprawdę fajnym tempem jak na chód. W skyrimie jest to #!$%@?ące, ale w wieśku chodzenie jest po prostu fajne
  • Odpowiedz
  • 0
@Patermantis o kurdee... To moje przechodzenie wieśka nie było aż takie harskorowe.. Przecież ile to musiało byc godzin spedzonych żeby sie ze wsi do wsi przeczłapać ()
  • Odpowiedz