Wpis z mikrobloga

@karolhawk imho niech różowy się zapisze do jakiejś grupy na FB, wyjdzie sto pro taniej i lepiej na tym biznesie. Ubranka ubrankami - do 68/74 się mało niszcza moim zdaniem , jeśli chodzi o wózek to u nas weszło bebeto 3w1 i w umie było całkiem spoko takie 7/10. Entliczek niby spoko, na hucie jest sklep ale jak byliśmy to się zawiedliśmy - Smyk w sumie tylko promo bo inaczej tak średnio
@karolhawk łóżeczko, materac, pościel i fotelik kupowaliśmy w krak-wicie chyba w Libertowie. Bardzo pomocna obsługa i spory wybór jeśli chodzi o wzory, kolory itd. Jeśli chodzi o sklepy z ubraniami i akcesoriami dla dzieci to wg mnie warto odwiedzić:
Auchan (największy w Bronowicach)- maja markę wlasną bodajże in extenso- poza drobnymi wyjątkami całkiem niezłe ciuchy, na wyprzedaży można kupić buty czy spodnie za dyszkę; poza tym jest cała reszta: wanienki, pieluchy, kosmetyki,
@erln @karolhawk w sumie sprzedaliśmy 3w1 Bebeto Torino w dobrym stanie po powiedzmy 1,5 dziecka za 600 z fotelikiem podstawowym praktycznie nowym /teraz kupiliśmy Mutsy, bo w sumie młody ma dostawie Xridera a młoda to zaraz będzie chodzić/ taki protip na start jeśli nie musisz w wnosić wózka na 3-4 piętro - gumowe dmuchane koła to jest kurde coś i unikaj wynalazków typu 3 kołowy zajebiście skrętny wózek ale to taka moja
@karolhawk: w Lidlu sa od czasu do czasu promocje na całkiem fajne ubranka. Ale tak jak ktoś już napisał: używane są ok, ja dostałam mnóstwo od rodziny i prawdę pisząc, część z nich w ogóle nie była używana.
Wózek kupiłam używany także, ale z bardzo dobrej półki - Silvercross i po prawie dwóch latach nadal nam służy :)
@karolhawk: Na os. Złotej Jesieni jest jeszcze sklep Czarodziej - znają się na fotelikach dobrze + wypożyczalnia różnego sprzętu. Na FB jest grupa KRAKOWSKIE MAMY (kupię/sprzedam/oddam) na którym można dużo rzeczy wykupić (paki dla niemowlaka to się często nazywa)
Ktos polecal bebetto torino-tez go mam i nie zamienilabym :) co do ubranek to kupujcie jak najtaniej. Mój niebieski pasek ma niecale 3 miesiące, a robiliśmy juz 3 (!!!) wymiany garderoby ze wzgledu na rozmiar. Uzywki to jest to :) cos ladniejszego dobrej jakosci to w f&f. drobiazgi znajdziecie tez w aptece internetowej, szkoda lazic po stacjonarnych.
@karolhawk: ja na koniec listopada i już większość poogarnialam, na ciuszki polecam zerknąć w lumpeksach, były już kilka razy prane wiec wiesz, ze jakość jest Ok, a mały i tak wyrośnie z tego za pół godziny ;)