Wpis z mikrobloga

@Dizel_AHTUNG: @Dizel_AHTUNG: Żeby wydawać kilkadziesiąt tysięcy na nowy samochód argumentując to tym, że wygodniejszy i mniej pali to trzeba mieć nieźle nasrane w beret, biorąc pod uwage, że większość osób używa ich do dojeżdzania do roboty i po zakupy
  • Odpowiedz
@Ator serio Samsungi lagują? Od 9 lat uzywam tylko Samsungów. Mialam J5, Note III i teraz mam S8 i w zyciu laga nie złapał żaden xD
  • Odpowiedz
mam od roku 5s i chodzi beznadziejnie ¯_(ツ)_/¯ I nikt mi nie wmówi, że pogo i hearthstone działają świetnie


@Robuz: To chyba wina po twojej stronie. Ja mam 34lvl w pokemonach mi5 od 1,5roku , moja dziewczyna ma Iphone 8 i jedyne różnice jakie są faktycznie zauważalne to szybkość pierwszego uruchomienia ale za to dużym minusem był brak wielu rzeczy w APP Store albo dostępne tylko w Ameryce

I nadal
trejn - > mam od roku 5s i chodzi beznadziejnie ¯\(ツ)/¯ I nikt mi nie wmówi, że pogo ...
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@trejn: może kiedyś też bym uwierzył w to co mówisz, ale też mam MI5 i to zdecydowanie najgorszy telefon jaki miałem, ubijanie apek w tle, pominięte powiadomienia, utraty zasięgu w pociągu bo nie ma B20, nie mówiąc już o tym że zawalony aplikacjami chodził tak samo "szybko" jak 5 letni iPhone 5S xD
  • Odpowiedz
@Airwaves: facebooki jakies i inne takie co caly czas przetwarzaja dane, to na 100% zabija wydajnosc i rznie baterie. do poprawnego dzialania juz wystarczy 1.5 GB ramu, te samsungi maja po 4GB a te niektore chinskie po 6GB. to juz nie te czasy ze telefon laguje, trzeba kupic konkretne gowno by cos takiego odczuc.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@acctim: mi nawet z Facebookiem, Messengerem i innymi ciężkimi aplikacjami chodził zdecydowanie lepiej niż bym się spodziewał za 700 złotych
  • Odpowiedz
@to_jest_chyba_kurcze_zart: @Airwaves: @Ator: @trejn: ale wiecie, że iphonów nie kupuje się tylko i wyłącznie dlatego, że rzekomo są szybsze i mniej się zacinają? Jest cała masa innych argumentów, a najlepszy z nich to "stać mnie i mi się podoba". Zawsze mnie śmieszy to gadanie "hurr durr mam telefon 3k tańszy i też płynnie działa, po co przepłacać".
  • Odpowiedz
Żeby wydać dwie wypłaty na najnowszego ajfona argumentując to tym że im dzięki temu nie zacina to trzeba mieć nieźle nasrane


@Dizel_AHTUNG: rozumiem, że według ciebie każdy zarabia 3 koła i zakup telefonu to miesiące ciężkich wyrzeczeń, bo telefon to równowartość dwóch wypłat XD? Ale masz ciasny umysł
  • Odpowiedz
@Robuz: @matti_aa: @malykopareczek: Rozumiem że ludzie na tym forum są prości i na granicy piśmiennictwa ale mi5 to był przykład którego nie trzeba się trzymać XDDDDDDD Aż tacy ograniczeni jesteście że trzeba z wami rozmawiać jak z dziećmi?

No dobra to zamieniam xiaomi mi5 z 2016r na jakiegoś huaweia za 1500zł i wszystkie mankamenty znikają, cena nadal 3000zł mniejsza. Jedyna różnica aparat.

I Uwaga spoiler w aparacie jedyne co sie liczy to obiektyw więc technicznie i fizycznie cieżko coś wykrzesać z takiego aparciku wbudowanego w telefon. Jednak za 3000zł różnicy można kupić lustrzanke z obiektywem więc jak ktoś chce robić na prawde fajne zdjęcia to pójdzie tą drogą. Jak ktoś chce mieć lepszą jakośc zdjęc na snapchacie czy instagramie które i tak konwertuja te zdjęcia do
trejn - @Robuz: @matti_aa: @malykopareczek: Rozumiem że ludzie na tym forum są prości...
  • Odpowiedz