Wpis z mikrobloga

@Airwaves: Przecież oni trollują XDD ja na xiaomi mi5 które ma ponad rok, nie odczuwam żadnych lagów czy freezów. A mam prawie całą pamięc #!$%@?ą memami czy zdjeciami + pełno aplikacji pokroju pokemon go, hearthstone,pubg i działaja tak samo szybko jak na ip8 dziewczyny xD No ale wiadomo ludzie muszą sobie uroić wyimaginowany problem żeby potem pisać lepiej działa. No chyba jedynie na testach benchmarka z 3.20s na 2.87s XDDD

A
  • Odpowiedz
@Dizel_AHTUNG: Mam Xiaomi Redmi Note 4 już ponad rok i nawet nie wiem jak lag wygląda xD Nawet raz mi nie przyciął, ze dwa razy się przywiesiło coś w tle i musiałem restartować. A wydałem na telefon 700 zł a nie 5 baniek czy #!$%@? wie ile xD
  • Odpowiedz
@BoltoS: Ale w codziennym użytkowaniu jest to praktycznie niezauważalne. Jak rowery Koralskie za 40 000zł, dla zwykłego kowalskiego te 6,23sekundy nie robi różnicy. A predkość kilku procent z 7sekund to prosze cię ...
  • Odpowiedz
@trejn: nie chce mi się tłumaczyć różnicy w rowerze za 40k a za 1k bo sam jestem kolarzem ale powiem ci ze to zły przykład. Ograniczasz tylko do płynności, nie dostrzegasz funkcjonalności i stabilności aplikacji. Zreszta co to za argument ze zwykłym kowalskim, jest ktoś użytkuje telefon codziennie po kilka godzin to oczekuje od niego bardzo dużo w przeciwieństwie to twojego przykładowego roweru który użyje raz na tydzień.
  • Odpowiedz
@BoltoS: Oczywiście że przeciętnemu kowalskiemu nie zrobi różnicy czy aplikacja uruchomi sie w 5.32s czy w 7.32s przynajmniej nie na tyle żeby dopłacać 5000zł. Poza tym potem aplikacja i tak jest w pamięci wiec uruchamia sie natychmiastowo. Stabilność? W sensie ze developerzy instagrama i youtuba są tak niekompetentni że nie potrafią zrobić działającej apki na androida ? Przecież sytuacje typu freez czy faktycznie zatrzymanie aplikacji występują maks raz w miesiącu (mówie
trejn - @BoltoS: Oczywiście że przeciętnemu kowalskiemu nie zrobi różnicy czy aplikac...
  • Odpowiedz
@Airwaves: bo takie uroki szajsunga xd samsung to gnoj ale idioci beda go kupowac i mowic ze na rynku telefonow to tylko wybor jest miedzy iphone i samsung xd zupelnie jak w przypadku wyborow w polsce xd tylko po i pis
  • Odpowiedz