Wpis z mikrobloga

@Zwanek: nie. Poprostu zachowuję zdrowy krytycyzm czego brak lewakom i prawakom. Serio to kuroń chwalił się, że prawica od lewicy różniła się myciem zębów, twrzy, przebieraniem przed snem (obóz harcerski więc wszystko przepocone i brudne). Odkąd lewaczka-lesbijka tłumaczyła mi, że wpuszczanie jak leci islamskich pedziofobów służy ochronie muzułmańskich gejów, a nie potrafiła wutłumaczyć czemu nie azyl dla homomuslimów i usuwanie ekstremistów gejożerców to wiesz co tym sądzę xD
  • Odpowiedz
  • 0
@raczej_schizotypal: Czyli w skrócie. Zdrowy krytycyzm to wyciągnięcie wniosków z jakiegoś ekstremum. W hooy zdrowe podejście :v
@Suwmiarkarz: Przecież podlinkowałem dwa xD
Unikam większości prawicowych praktyk, co za tym idzie, staram się odnosić do konkretnych sytuacji, które miały miejsce ;)
  • Odpowiedz
@Slonx argumentum ad krytycy jako jedyne rzetelne źródło opinii to gównum. Bardziej cenie mądrość ludu
Type razy rozjeżdżały się opinie tych boskich krytyków, z tym co ludzie mówili że łatwiej byłoby policzyć jak procentowo wygląda zgodność obu grup. Krytycy szukają czego innego w filmach i statystyczny Pan Kowalski, czy inny Mr. Brown.
Nikomu, kto nie lubi chodzić do kina na wykład o polityce, czy moralności, ten film się nie podobał, ale
  • Odpowiedz
@raczej_schizotypal no hbo jest też dupa, bo poza gra o tron to nic od nich nie oglądałem, ani nie slyszalem o niczym dobrym ich produkcji, przed tą ich #!$%@?ą reklamą z białymi myślami to obejrzałem z nowych rzeczy "who is America" z Boratem, a wcześniej parę odcinków "curb your enthusiasm" z tym starym żydkiem. Hbogo leży i kwiczy, same starocie, nic się nie dzieje. Jeszcze Amazona nie używałem, mało też oglądam
  • Odpowiedz
@Slonx: jak będziesz w naszym wieku, to może też zmądrzejesz i za dobre uznasz to, co Ci się podoba, a nie do tego, co jest cool trendy i trzeba bywać aby być inteligentnym i kulturalnym się zmuszasz:) No bo Twoje awtoritjety: "ten film jest do dupy, że się rzygać chce, bo za mało w nim czarnych transżydowskich lesbijek". No i ja też chętnie na przykład obejrzałbym film o "Karolu, człowieku,
  • Odpowiedz
@Slonx: jaki chochoł? A chcesz na przykład recenzję dokonaną przez tych Twoich krytyków w prawicowej prasie? Nie musi być Harry Potter, wystarczy, by bohater w trakcie chrztu modlił się do bozi aby była. Krytycy są do kitu i nie musisz odpowiadać językiem, jakiego Twoi rodzice używali, gdy prosiłeś o watę cukrową w zoo xD
  • Odpowiedz