Wpis z mikrobloga

Każdy lewak: rasizm to zło, ale Ciri nie może być biała, chociaż w książce była biała jak piepszony śnieg w styczniu!


@Kruty: No tak, bo reżyser nic nie może zmienić w swoim filmie na podstawie książki. Gdzieś ty był, gdy rolę Nikifora zagrała kobieta? Pewnie bóldupiłeś, że pieprzone feministki grzebią świat zachodniego człowieka.

Dawanie tyle #!$%@? o kolor skóry tylko potwierdza, jakiego hopla na tym punkcie mają Polacy.
@bayonetta112: Moim zdaniem czarnoskóra Ciri za bardzo namiesza w fabule. Skoro Ciri jest ciemnoskóra, to i Emhyr albo Pavetta powinni by czarni. A trudno, żeby jakaś obca nacja sprawowała rządy w danym kraju, więc cała Cintra lub Nilfgaard powinny być zamieszkane przez czarnoskórych. Cintra raczej odpada, bo dlaczego akurat Cintra miałaby być zamieszkana przez Murzynów, a okoliczne kraje nie? Chyba, że cały świat Wiedźmina miałby być pełen czarnoskórych postaci ot tak
@proszebardzo2 Ale Twój komentarz o CDP jest w ogóle nie trafiony. Bo po pierwsze gra to nie serial. Po drugie gra nie była ekranizacja książki. Po trzecie klimat świata CDP w grze utrzymał.
@lewoprawo Dlatego ja myślę, że to był fejk z tym ogłoszeniem. Ponadto serial ma się trzymać książki podobno wiec trudno sobie takie odstępstwo od książki wyobrazić. Skoro nawet w takim czymś jak imię Jaskra zachowują spójność to i raczej przy doborze aktorów tez będzie.
Ale Twój komentarz o CDP jest w ogóle nie trafiony. Bo po pierwsze gra to nie serial. Po drugie gra nie była ekranizacja książki. Po trzecie klimat świata CDP w grze utrzymał.


@Variv: Gdyby nie gra to nie byłoby mowy o serialu netflixa. To popularna gra jest tutaj brana za wzorzec a nie mało popularna na zachodzie książka. To jest biznes a nie działalność charytatywna.
Myślę że netflix też sobie poradzi