Wpis z mikrobloga

Pamiętam jak w dzieciństwie klepałem różaniec na kolanach na przedpokoju razem z moim rodzeństwem i matką. Codziennie o tej samej godzinie odmawialiśmy modlitwę wspólnie z Radiem Maryja. No i kiedyś na polsacie miał lecieć MORTAL KOMBAT co nie XD więc ja z siostrą klepaliśmy szybciej żeby to skończyć i matka jak się skroiła że olewamy modlitwe to nam dokładała kolejne zwrotki, żeśmy to olali w #!$%@? i poszliśmy oglądać MORTAL KOMBAT do #!$%@? co nie XD a ten debil mój brat został ze starą żeby dokończyć i przegapił scenę jak sonia blade #!$%@? kitowców( ͡° ͜ʖ ͡°)

zajebisty to był film pamiętam przez kolejny tydzień w szkole #!$%@?łem się na przerwach z kolegami i byłem skorpionem

#bekazkatoli
źródło: comment_8T11oA3Q83tozAeXVGexDDamC1qBHoWr.jpg
  • 13
@CartmanXD też poszedłem do kina na to z kolegami. Obok nas stanęła grupka trochę starszych o rok kolegów i jeden powiedział: Chodźmy pierwsi to usiądziemy w pierwszym rzędzie to nas dosięgnie skorpion swoją bronią. Do tej pory gdy go spotkam to się śmieje w myślach z niego a to tyle lat.
Pamiętam jak w dzieciństwie klepałem różaniec na kolanach na przedpokoju razem z moim rodzeństwem i matką. Codziennie o tej samej godzinie odmawialiśmy modlitwę wspólnie z Radiem Maryja. No i kiedyś na polsacie miał lecieć MORTAL KOMBAT co nie XD więc ja z siostrą klepaliśmy szybciej żeby to skończyć i matka jak się skroiła że olewamy modlitwe to nam dokładała kolejne zwrotki, żeśmy to olali w #!$%@? i poszliśmy oglądać MORTAL KOMBAT do