Wpis z mikrobloga

@MarianAlkoholik: @Qardius: @Grzemaart:
Panowie ale wy #!$%@? az skoda sluchac, zamiast troche lbem ruszyc.

@comfortably_numb: znam kilka osob ktore korzystaja z tego rodzaju uslug. Duzo zalezy na ile jestes w stanie w to zainwestowac, jak u ciebie z mozliwoscia nagrywania i czasem ewentualnym dojazdem do kogos.
Najlepiej zagadac indywidualnie co i jak. Ale spora czesc t3go ukladu,to twoje testy (cooper), nagrywanie swojego biegu jesli chodzi o technike,oraz spowiedz zarowno biegowa jak i dietetyczna, dzienniczek itd.
Oczywiscie cale klu programu to plan biegowy adaptowany pod ciebie i zmieniajacy sie w czasie. Czy ma to sens, osoby korzystajace mowia ze tak, bat w postaci wylozonej kasy motywuje. Mozliwosci zmiany planu jesli jest za ciezko/latwo to
  • Odpowiedz
@PurpleHaze: właśnie chodzi o to, że współpracuję z jednym trenerem od niemal roku, ale brakuje mi jego większego zaangażowania i wiedzy - po prostu dostaję trening i tyle; a czasami potrzebuję jakiejś porady odnośnie suplementacji, jedzenia (w kontekście mojego treningu), jakichś dolegliwości, czy po prostu takiego zwykłego wsparcia od doświadczonej osoby (np. tego, że warto chodzić do fizjoterapeuty i się rolować dowiedziałam się boleśnie na własnej skórze, a właściwie kolanach).
  • Odpowiedz
@comfortably_numb: powiem ci tak, skoro swiercu i hercog czyli elita w PL, biora tyle kasy
To twoje 400,troche wydaje mi sie przesadzone. Ale tez w tym co wkleilem nie ma info co wchodzi w sklad.

Pogadam ze znajomymi jak to u nich dokladnie wyglada i dam znac.
Pusc mi tylko jakas wiadomosc na PM zebym latwiej mogl odpisac.
  • Odpowiedz