Wpis z mikrobloga

Wystarczy uderzyć pięścią w stół. To jest najprawdziwsza prawda. Jako przestawiciel nieruchających który za chwilę wbije 22lvl postaram się to udowodnić wszystkim spierdoksom spod tagu #stulejacontent i jemu podobnych. Przyjmę że dzisiaj jest dzień 0, będę codziennie pisał co zrobiłem żeby wyjść ze #!$%@?, jakby ktoś zapomniał to jest to mikroBLOG. Na tagu #kantalupa pisałem już o tym 24 lipca, więc to będzie drugie podejście bo wcześniej mi sie nie chciało xD


Będę pracować nad sobą, DLA SIEBIE. Oprócz tego postaram się stwarzać okazje do poznania ludzi, może dana mi będzie jakaś loszka która dotknie mojej różdżki i odczaruje mnie ze #!$%@? xD

Przegrałem życie przez to że nie próbowałem żyć, ostatnie lata to wegetacja. Od lat obiecuję sobie że zaczynam żyć pełnią życia i taki #!$%@?, nic nie robię. Ale dzisiaj jest ten dzień gdy wszystko się zmieni xD

Zaraz ktoś napisze że jestem normikiem, bo nie jestem karłem 170cm i nie urodziłem się z autyzmem. I co z tego skoro od kiedy 2,5 roku temu skończyłem szkołe, wyszedłem z domu 4 (słownie cztery) razy żeby spotkać się ze znajomymi xD Ostatecznie mają na mnie #!$%@? tak jak ja na nich. Przez całe życie byłem na trzech "randkach", 9, 6 i 3 lata temu, może niedługo będzie kolejna, trzeba podtrzymać dobrą passę xD Przez to że prawie wcale nie rozmawiam z ludźmi na żywo zacząłem się trochę jakąć, zapominam języka i nierozumiem co ktoś do mnie mówi xD

Dzisiejszym krokiem ku wyjściu z przegrywu jest:
-zamówie nowe gacie żeby mi jaja nie wypadały nogawką (może ck jak miał pan testo)
-zrobię lista ubrań do kupienia żeby uzupełnić szafę
-znajdę buty na jesień i zimę
-poszukam perfum na jesień/zimę
-zrobie tabelki w excelu żeby być lepiej zorganizowanym i żeby łatwiej mi było śledzić moje codzienne poczynania

I jeszcze ładne odliczanie
0/100

#przegryw #tfwnogf
kantalupa_ - Wystarczy uderzyć pięścią w stół. To jest najprawdziwsza prawda. Jako pr...

źródło: comment_Yfl5WuiZ7fbtltTN46bPt3FbZsngvwYW.jpg

Pobierz
  • 17
@kantalupa_: bledne myslenie,’zaczynasz od dupy strony, po kupieniu calego tego gowna stwierdzisz ze wystarczy poki co i znowu zgnijesz xd dzis juz zainstaluj tindera, odezwij sie tez do ziomkow i ustaw na najblizszy weekend. Podejmij dzialanie poki nie czujesz ze to bez sensu i uwiklaj sie tak zeby glupio bylo ci odkrecac plany jak juz najda mysli typu “#!$%@? po co sie odzywalem do nich tera musze wyjsc z domu i
@obecny_duchem: nie lubię, wolę zamiast tego pójść na basen. Zresztą z samooceną nie mam problemu, poprostu nie lubię wychodzić z domu xD
@rodzinnabutelka: pisałem o uzupełnieniu szafy a nie o kupieniu stosu ubrań, ale rozumiem o co ci chodzi. Ostatecznie zapisałem że muszę kupić spodnie a reszta bez ciśnienia jak coś mi wpdanie w oko. A co do zanjomych, wyprowadziłem się do innego miasta i nie znam tu nikogo xD