Wpis z mikrobloga

mirki potrzebuje porady
zdałem tydzień temu #prawojazdy i czekam na odbiór. jeździłem tylko tyle co w elce.

i tutaj pytanie - mój dziadek (świętej pamięci) miał BMW M3 e36 wersje z 300-coś koni (3.2 silnik). stoi od kilku lat nieużywane, dziadek nie mógł jeździć z powodu choroby i teraz ojciec dostał go w spadku.
ojciec nie uznaje napędu na tył, matka ma swoje małe miejskie auto, a to idzie na sprzedaż luuuuub ja mógłbym nim jeździć, ALE...

jak duża jest szansa ze się nim #!$%@? na pierwszym zakręcie, Ew. przy pierwszym deszczu? czytałem internet i auta RWD są odradzane a szczególnie te mocne

ogólnie to wolałbym jakieś ładne auto np. e92 a nie takiego starocia który wyglada jak zabytek xD w moich oczach ratuje go tylko fajny zderzak z przodu
ale jest auto do wzięcia i nie musiał bym specjalnie kupować tylko miałbym czym do liceum śmigać. Co myślicie? ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#samochody #bmw #motoryzacja
  • 44
  • Odpowiedz
@Visty:
O ile to prawdziwe M3 to byłbyś głupi gdybyś je sprzedał teraz (już obecnie ceny zadbanych egzemplarzy E36 wychodzą z dołka, a co dopiero w wersji M3). Ja bym trzymał, bo raz że w ładnym stanie może być za kilka lat bardziej cenne, a dwa że jeśli ma już ponad 25 lat to można mieć spore zniżki na OC.
  • Odpowiedz
@Visty: E36 M3

staroć jak zabytek co XD

Bierz i ucz się nim jeździć. Jak jesteś debilem to zabijesz się i Tico. Jedynie szkoda według mnie rozbijać tego samochodu - M3 trzymają cenę.
  • Odpowiedz
@Visty: jak zadbany i w dobrym stanie i nie trzeba będzie dużo po takim czasie przestoju w nim robić to bier. Na dobrą sprawę to i w gulfie, tico i Upie można się zabić na zakręcie () tylko pokory i będzie dobrze!
  • Odpowiedz
@NzeroZeroB: chętnie wrzucę ale oczywiście jutro bo teraz środek nocy
może jestem w błędzie i to nie jest m3, wiem tyle co od ojca bo ostatni raz auto było używane w 2008 roku a ja wtedy miałem 8 lat. od tego czasu stoi w blaszaku (oc nie było płacone) nie wiem czy kar od ubezpieczyciela nie będzie
  • Odpowiedz
@Visty:
Jak nie ma OC to będziesz je musiał ubezpieczyć 31 grudnia - UFG może nałożyć karę za brak OC tylko w roku kontroli, a jeśli wykupisz tuż przed końcem roku to na 99% nie zdążął #!$%@?ć. Tak w ogóle który to rocznik?
  • Odpowiedz