Wpis z mikrobloga

Mirki i Mirabelki mam takie w ciul nietypowe pytanie, naprawdę - szukam męskiego perfumu o połączonym zapachu cytrusów i mentolu

Kupiłem sobie żel pod prysznic (luksja care pro men 2w1 fresh) o podobnym zapachu i ten zapach mega mi się podoba.

Znacie jakiś taki perfum ? I jeśli tak to proszę o podanie namiarów koszt do 70 zł

#pytaniedoeksperta #perfumy #modameska #pytaniedorozowychpaskow #pytaniedoniebieskichpaskow #zapach #avon #fmgroup #niewiemjaktootagowac
  • 27
  • Odpowiedz
@dradziak dzięki za zawołanie, @krzysztof-marcin-rybacki niestety w takich żelo-podprzysznicowych zapachach nie za bardzo się orientuje, jedyna tanioszka z miętą i cytrusami która przychodzi mi do głowy to Elizabeth Arden green tea, jak sprawdzisz sobie tego guerlain'a to możesz kupić te tez zamiast niego. Do obwąchania w każdym rossmanie/hebe. Z "kąpielowych" zapachów zobacz sobie Bois de Vetiver Karl Lagerfeld, też tanioszka ale tylko na necie.
  • Odpowiedz
@lukas9990 skoro analfabetyzmem nazywasz po prostu brak przecinków czy kropek, nie do końca gramatycznie złożone zdania czy literówki, to no cóż przykro mi że potrafisz tego pojąć.
Zresztą widzisz gdzieś tu hashtag gramar nazi? bo ja nie, spieszyłem się i nie za bardzo wtedy przykładałem uwagę na to byś ty i tobie podobni mogli dostać orgazmu od pięknie ułożonego zdania.

Nie pozdrawiam

@Rootkins dziękuje za pomoc ;) sprawdzę to.
  • Odpowiedz
@krzysztof-marcin-rybacki bananie nawet nie zrozumiałeś o co mi chodziło. Piszą Ci ludzie, że piszę się perfumy, a Ty uparcie piszesz perfum. Pisz jak chcesz, ale jak mi ktoś wypomni błąd to grzecznie podziękuję i następnym razem napiszę poprawnie. A Ty dalej używasz slow, które są błędne - Teraz zrozumiałeś?
  • Odpowiedz