Wpis z mikrobloga

Boże święty, slucham rapu od dzieciaka, rocznik 92 here, wiadomo, słuchało się, Mesa, WWO, Molesty, Ortegi Cartel, Rasmentalism itd. W pewnym okresie odbilem od klimatu, czasami słuchałem wybiórczo kawałków, ale to co teraz widzę w tej muzyce, to jakąś #!$%@? patologia, to mają być przedstawiciele reprezentujacy głos mlodego pokolenia, skoro tak, to jaki poziom reprezentuje sobą ta dzieciarnia, tych jekow, nawijaniu o cpaniu, ruchaniu nie da się słuchać.
Nie hejtuje newscholu, bo można znaleźć wartosciowe kawalki, ale 80 procent treści stanowią piosenki właśnie takich ananaskow.
Ilu juz w tym roku raperzyn sie zacpalo?
#rap
Kapa3991 - Boże święty, slucham rapu od dzieciaka, rocznik 92 here, wiadomo, słuchało...

źródło: comment_9MjHT9QcZ8a72w65vaMx9RbON65hGCZ2.jpg

Pobierz
  • 55
  • Odpowiedz
@ShadyTalezz: kolego nie posraj się z tą agresją, bo. Ci te gimbo rurki na pełnym slegu pekna.
Pisząc o Molescie i WWO miałem na myśli czasy od 2004 wzwyż, bez tej mocno ulicznej retoryki, gdzie aż tak duzo tej patologi nie było.
Podałem tylko dla przykładu, prawdę mówiąc, zawsze wolałem tych bardziej ambitnych wykonawców.
Ale z tego, co ja widzę, na wikopie.ru pełno fanów brudnopisow, po których przyjeżdżają smieciarki ( ͡
  • Odpowiedz
@Kapa3991:
Jak masz jakieś sensowne argumenty, które nie muszą się uciekać to zwykłego chamstwa takiego jak to:

Ale z tego, co ja widzę, na wikopie.ru pełno fanów brudnopisow, po których przyjeżdżają smieciarki ( ͡° ͜ʖ ͡°)

albo rzucania we mnie epitetami zakładając, że jestem jakimś gimbusem w rurkach to ja chętnie mogę porozmawiać.

Bo jak na razie to zaprzeczyłeś sam sobie(teraz nagle już nie wychowałeś się na
  • Odpowiedz
@ShadyTalezz: Jakie tylko sebki w 2003 bylem na kilku koncertach miedzy innymi ostrego grammatika i beatnuts i nie przypominam sobie sebkow prawie w ogole xD ale fakt na pewno w mniejszych miejscowosciach byly to glownie sebkowo. Mi przeszkadza to co sie dzieje teraz w stanach, wszyscy robia ten sam wysryw na jedno kopyto, klon za klonem powstaje marnego raperzyny. Gloryfikuja hedonistyczny styl zycia , latwy pieniadz , ruchanie , imprezy wszystko
  • Odpowiedz
@kolestyp:

Jakie tylko sebki w 2003 bylem na kilku koncertach miedzy innymi ostrego grammatika i beatnuts i nie przypominam >sobie sebkow prawie w ogole xD

nie porównój OSTRego i Grammatika do Molesty która jest chyba jednym z najbardziej sebkowych zespołów w polsce. Ja naprawdę nie mam nic przeciwko nim, ani temu kto ich słucha ale to jest hipokryzja jak się wyzywa fanów kogoś od patologii słuchając ich.

Mi przeszkadza to co
  • Odpowiedz
@ShadyTalezz: Jak to nie jest problem rapu? Przeciez rap to gowno poglebia, bo to on pierze mozgi dzieciakom jak patrze na chief kiefa tekashi69 , lil reesa i setki innych takich przyglupow, to oni sa popularni , glownie ich muzyka sie sprzedaje i takich ciolkow labele poszukuja. Dzieciaki szukaja czegos z czym sie moga utozsamic? No wlasnie i z czym sie utozsamiaja? Z tekstami typu "#!$%@? ci twoja rodzine a pozniej
  • Odpowiedz
@kolestyp:

Jak to nie jest problem rapu? Przeciez rap to gowno poglebia, bo to on pierze mozgi dzieciakom jak patrze na chief >kiefa tekashi69 , lil reesa i setki innych takich przyglupow, to oni sa popularni , glownie ich muzyka sie sprzedaje i >takich ciolkow labele poszukuja. Dzieciaki szukaja czegos z czym sie moga utozsamic? No wlasnie i z czym sie >utozsamiaja?

ale podałem ci konkretnie przykłady i badania i "Gangsta
  • Odpowiedz
@ShadyTalezz: tak jak mowilem szkoda strzepic ryja, nie zrozumoesz i tak mojego punktu widzenia bo jestes dzieciakiem. Nie wazne ile argumentow i przykladow bym ci podal i tak bedziesz dalej sapal.
  • Odpowiedz
@kolestyp: na razie podałeś 0 i wyzywasz mnie od dzieciaków - jak janusz przy stole który mówi

za komuny było lepiej, młody jesteś więc nie zrozumiesz

wszystko dlatego, że twoja głowa nie może pojąć, że możesz nie mieć racji. Dlatego musisz dopowiadać sobie cechy rozmówcy o których nie masz zielonego pojęcia tak jakby to miało większe znaczenie niż argumenty. Nie wiem ile masz lat, wcale bym się nie zdziwił jakbym był
  • Odpowiedz
@ShadyTalezz: Tak moja glowa nie moze pojac ze nie ma racji. Juz skonczmy temat, nie mam czasu sprawdzac kawalkow ani linkow ktore dajesz( ktore do tej dyskusji nie sa potrzebne). Pisze wszystko w biegu na tel. Odniose sie tylko do jednego, bo nie widze sensu do wszystkiego sie odnosic, piszesz oburzony jakies eseje o to bym co bylo w latach 90. Stary ja napisalem ze wtedy byly jakies proporcje miedzy
typowym
  • Odpowiedz
@kolestyp:

Tak moja glowa nie moze pojac ze nie ma racji.

no to podaj jakieś konkrety poparte dowodami a nie twoje widzimisię.

Odniose sie tylko do jednego, bo nie widze sensu do wszystkiego sie odnosic

na tym polega dyskusja, że należy odnosić się do wszystkiego a nie tylko do tego co jest dla ciebie wygodne.

Stary ja napisalem ze wtedy byly jakies proporcje miedzy

typowym gangsterskim gownem

ale na jakiej podstawie
  • Odpowiedz