Wpis z mikrobloga

Boże święty, slucham rapu od dzieciaka, rocznik 92 here, wiadomo, słuchało się, Mesa, WWO, Molesty, Ortegi Cartel, Rasmentalism itd. W pewnym okresie odbilem od klimatu, czasami słuchałem wybiórczo kawałków, ale to co teraz widzę w tej muzyce, to jakąś #!$%@? patologia, to mają być przedstawiciele reprezentujacy głos mlodego pokolenia, skoro tak, to jaki poziom reprezentuje sobą ta dzieciarnia, tych jekow, nawijaniu o cpaniu, ruchaniu nie da się słuchać.
Nie hejtuje newscholu, bo można znaleźć wartosciowe kawalki, ale 80 procent treści stanowią piosenki właśnie takich ananaskow.
Ilu juz w tym roku raperzyn sie zacpalo?
#rap
Kapa3991 - Boże święty, slucham rapu od dzieciaka, rocznik 92 here, wiadomo, słuchało...

źródło: comment_9MjHT9QcZ8a72w65vaMx9RbON65hGCZ2.jpg

Pobierz
  • 55
@Kur_Piejak: mam brata dwunastolatka, śmiałem się z niego, że slucha jakiejś sieczki z radio, ale z drugiej strony jak teraz tak patrzę, w którą stronę odbił rap, nawet jestem z tego zadowolony, że slucha takiej a nie innej muzyki.

@PiersiowkaPelnaZiol: sam słuchałem rapu, tata mi zabranial słuchać tej muzyki, ale teraz, gdybym mial gowniaka, to chyba od małego uczył bym, go, zeby nie słuchać muzyki, którą tworzą "btudnopisy"
@Kapa3991: piszesz typie o słuchaniu molesty i wwo a potem śmiesz wyzywać kogoś o patologii i to przekonanie, że teksty w rapie mają być wartościowe albo, że ludzie wszystko odbierają dosłownie w muzyce. Najlepiej niech filmów sensacyjnych też nikt nie ogląda ani w strzelanki nie gra bo tam śmierć i przemoc tylko nie?
Sugerowanie, że kiedyś nie nawijało się o ćpaniu, rap stoi narkotykami od The Chronic przypominam i więc oszczędź
@Kapa3991: no mi teraz coraz mniej siedzi ten nowy rap, szczególnie autotune mi przeszkadza. Gardze tym od zawsze.
No i szczerze mówiąc to od kilku lat nie słyszałem nikogo z tych nowych, który by mnie zatrzymał najdłużej. Zatrzymałem się na Rap Addix, Bonsonie, Tetrisie (każda kolejna płyta coraz mniej mi wchodzi), Rasmentalism (tak samo jak Tetris), No nie wiem, albo ja się starzejee i juz nic mi sie nie podoba i